Поради

Переваги та недоліки ставок на баскетбол

Баскетбол має свої особливості у варіаціях ставок. Хто в них розібрався, може добре заробляти на парі, що укладаються на результати чвертей, та навіть на популярних типу ставок на результат.

В Україні та на просторах СНД баскетбол є не таким популярним видом спорту, як в Америці. Та це не означає, що у нього немає армії шанувальників, які слідкують за подіями в НБА, та роблять ставки на результати матчів. Взагалі НБА вважається окремим світом. Це найпопулярніший чемпіонат серед усіх баскетбольних турнірів, а деякі аналітики навіть розробляють стратегії ставок спеціально для нього.

Переваги баскетбольних ставок

Якщо виникли сумніви, яку спортивну дисципліну обирати задля того, щоб укласти парі, варто загадати переваги баскетбольних ставок. Тут є велика кількість подій, що мають однакову вірогідність, то ж шанувальники таких прогнозів мають чудову можливість їх робити за смаком.

Робити ставки на баскетбол онлайн особливо на ігри НБА, мають високі ліміти. Гравці зі Штатів взагалі викладають великі кошти на такі парі, то ж букмекерам, аби відповідати запитам бетерів доводиться створювати комфортні умови для бетерів. БК, що працюють на території країн СНД, зазвичай не дуже підіймають ліміти, утримуючи їх на рівні внутрішніх чемпіонатів.

На ігри НБА букмекери занижують власну маржу, аби догодити клієнтам. Це правило стосується усіх світових контор та навіть деяких вітчизняних. До того ж, ігри проходять регулярно, тому не виникає довгої перерви між ставками. Можна формувати експреси на події, що проходять у різні дні. Навіть свята такі, як Новий рік, не є приводом для перерви у баскетбольних чемпіонатах – проводяться матчі 31 грудня та 1 січня.

Недоліки баскетбольних парі

Недоліків у баскетбольних ставок не так і багато. Це невеликі ліміти на змагання, що проводяться у Європі, тобто ставити велику суму можна тільки на американські ігри. Коефіцієнти на європейські матчі теж на рівні середніх та низьких, тому досвідчені бетери надають перевагу НБА, а не Євролізі.

Ще один мінус – не дуже часто трапляється гарний розпис на якісь матчі. Букмекери обмежуються результатами гри, форою та тоталом, лише іноді додають більш цікаві пропозиції. Проте шанувальники баскетбольних прогнозів вважають, що цього достатньо, аби можна було заробити на своїх знаннях команд та їхніх можливостей. Для найбільш значущих ігор розпис розширюють, але якщо цього замало, можна завітати до всесвітніх букмекерських площадок.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.