Поради

Переваги виділеного сервера

До оренди виділеного сервера вдаються, коли необхідно працювати зі складними проектами, які займають багато місця

Також послуга знадобитися, якщо проекти не можуть розміщуватися на одному сервері. Компанія отримує в окремо виділену фізичну машину. Користувач може поставити будь-яке програмне забезпечення, операційну систему для необхідного функціонування проекту.

Для власника веб-сайтів є два рішення: купити або орендувати сервер. Купівля має кілька переваг, але мінусом є фінансові витрати, пов’язані з таким рішенням. Оренда сервера дозволяє заощадити кошти і отримати технічну підтримку. Але не тільки ці переваги роблять оренду більш вигідним вкладенням грошей, ніж покупка:

  • Сервер захищений він несанкціонованого проникнення, пожежі. Провайдер забезпечує сервер спеціальним приміщенням, резервним живленням і спеціальними температурними умовами.
  • Додаткові послуги: реєстрація доменів, безкоштовний перенесення сайтів.
  • Ризик збоїв зведений до мінімуму. У наявність високі потужності і альтернативні варіанти роботи.
  • Швидка установка, в середньому знадобитися кілька годин для початку роботи.
  • Можливість додати величезну кількість додаткових IP-адрес.
  • Наявність тестового періоду, можливість вибрати відповідний пакет послуг.
  • Гарантія збереження конфіденційної інформації.

Оренда сервера від Unihost

Компанія Unihost пропонує оренду виділеного сервера. Потужні сервери знаходяться в різних країнах світу: Франції, Німеччини, США, Канаді, Польщі та ін. На сайті вказано прайс на різні види послуг. Компанія пропонує безкоштовне адміністрування, безкоштовне сховище для бекапів, ефективне відображення будь-яких атак, можливість створити до 256 IP-адрес на один сервер. Unihost надає користувачам цілодобову підтримку. Зв’язатися з фахівцем можна кількома способами: по телефону, в чаті, через пошту, в месенджерах.

До кожного виділеного сервера безкоштовно пропонується панель управління ISPmanager 6 Lite. Тарифи на виділений сервер, які пропонує компанія, доступні для всіх бажаючих. Часті знижки та акції для постійних клієнтів дозволяють істотно заощадити на послугах. Отримати знижку на покупку будь-якого сервера можна по промокодом. Додаткові консультації можливі за контактними номерами телефонів і в чаті на офіційній сторінці Unihost.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.