Поради

Переваги використання лазерної порізки

Лазерну порізку використовують, коли необхідно виконати складний візерунок, з яким не зможе впоратися традиційна фреза. Цю технологію застосовують для обробки фанери або дерева. Порізка лазером допомагає втілювати найскладніші малюнки, при цьому утворення відходів матеріалів зводяться до мінімуму.

Завдяки використанню лазерної порізки дерева, фанери або шпону вдається втілювати самі мудрі дизайнерські рішення. Робота відбувається швидко і якісно.

Майстри застосовують цю технологію через:

  • економічного витрачання матеріалів;
  • високої точності роботи;
  • можливості виконувати складні лінії, дрібні деталі;
  • легкої обробки самих твердих матеріалів;
  • мінімуму тирси і пилу в процесі роботи;
  • підвищеній швидкості процесу;

Технологія дозволяє краях матеріалу зберігають форму (не деформовані) і залишати невеликі зазори між деталями.

Особливості лазерної порізки і сфери застосування

Лазер використовується для розкрою та обробки матеріалу. Тонкий сфокусований лазерний промінь, який накопичує достатню кількість теплової енергії, здатний вирізати надточні візерунки. В процесі роботи опрацьований матеріал плавитися, його найдрібніші частинки згорають, але диму або вогню при різанні немає. В основному, процес роботи контролюється комп’ютером.

Лазерна технологія порізки матеріалів знайшла застосування в багатьох галузях. Часто її використовують для створення рекламних вивісок, написів, декорування поверхонь, створення унікальних інтер’єрів, сувенірів.

Обробка лазером однаково ефективна для роботи з деревом різної товщини. Фахівці відзначають спрощений процес створення малюнків, оскільки відпадає потреба закріплювати заготовку через безконтактного способу різьблення.

Лазерна порізка полегшує роботи з такими матеріалами як ДВП і МДФ. В їх основі тирсу з дерева, просочені спеціальним клеєм, а потім спресовані. Обробка звичайною пилкою залишає грубі зрізи, відколи. Особливо важливо домогтися акуратності в роботі при виготовленні меблів. Тому лазерний процес обробки матеріалу став там незамінним.

Як формується ціна і де замовити послугу

Ціна на послугу залежить від матеріалу (гофрокартон, фанера, МДС, ДВП), його товщини (3,4 мм-12 мм), кількості шарів гофрокартону, особливостей роботи (різка, гравіювання). Замовити послугу лазерної порізки можна на сайті Вуд Мастерс. Консультації надають в Телеграм і за контактним номером телефону.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.