Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Червонограда

Перманентний макіяж: особливості техніки та переваги косметичної процедури

Жінки з давніх-давен використовували різні методи, щоб підкреслювати свою привабливість. Сьогодні завдяки косметичним засобам вдається робити стійкий макіяж, а сучасні технології дозволяють створювати постійний мейк. Студія перманентного макіяжу WOOW https://woow-permanent.com.ua/ru/ пропонує татуаж брів, очей, губ. Таким чином жінки залишатимуться привабливими постійно.

Що таке перманентний макіяж та як його виконують

Слово «перманентний» походить з латинської мови та значить «постійний». Тож перманентний макіяж означає, що він залишатиметься на обличчі тривалий час. Це метод колірної корекції брів, повік та губ. За допомогою введення фарби під шкіру людини можна змінювати колір частин тіла та корегувати їх, наприклад, візуально збільшувати губи.

Процедура виконується за допомогою спеціального обладнання з використанням гіпоалергенних барвників. Пігмент проникає у шкіру неглибоко, та лише трохи травмує епітелій. Повне загоєння шкіри відбувається протягом чотирьох-восьми днів після виконання макіяжу. Ефект зберігається до п’яти років (за умови дотримання правил догляду за обличчям).

У багатьох людей виникають негативні враження від згадки про перманентний макіяж. Це пов’язано з неякісною роботою спеціалістів та застосуванням дешевих засобів. Майстри студії WOOW зроблять максимально природний макіяж. Процес виконання відбувається за умов дотримання техніки безпеки: використовують одноразові матеріали, голки, безпечні пігменти та ін.

Чому жінки вирішують зробити перманентний макіяж

Процедура виконання перманентного макіяжу триває від двох до трьох годин. Процес повного загоєння відбувається за кілька днів. Жінки погоджуються на такі незручності, аби отримати постійний макіяж, і все завдяки його перевагам:

Щоб макіяж виглядав привабливим та залишався на максимально можливий термін, потрібно правильно доглядати за шкірою у період загоювання. До закінчення вказаного майстром терміну не можна чухати губи чи брови, здирати відмерлі часточки шкіри (утворюються під час відновлення епітелію). Протягом одного місяця після виконання макіяжу не можна відвідувати сауну, солярії, робити пілінг обличчя.

Exit mobile version