Поради

Підбірка дитячих книг з головоломками

Від книг-детективів у вигляді головоломки маленьких читачів насправді дуже складно відірвати. Не вірите? Вручите дитині «Знайди злочинця. Операція “Жовтий дракон”: збірка детективних історій »Юліана Преса і подивіться, що вийде. Разом з друзями з детективного агентства «Лакрица» викривати злочинців – суще задоволення. Хто ж не захоче взяти участь в розкритті злочинів і відчути себе справжнім детективом, розгадуючи головоломки і відшукуючи заховані предмети?

Цікаві книги для дітей у вигляді гри або головоломки – ідеальний варіант, адже так малюк набагато легше і швидше навчитися чомусь новому. «Шусть и Шуня. Шукай и називається “Акселя Шефлера – мила історія про двох друзів-звіряток, які потрапляють в забавні ситуації. А під час читання як би між іншим можна запропонувати дитині виконувати завдання і називати зображені об’єкти.

Книги-головоломки для дітей зараз можна знайти на всі випадки життя. Деякі з них присвячені окремим розділом науки або свята. Відмінний варіант книги на різдвяну тематику це «Пригоди Санти. Найкращі різдвяні ігри та головоломки »Оксани Давидової та Олени Ястремський. Допомогти Санте все встигнути в цей зимовий вечір можна тільки вирішивши всі завдання, розгадавши всі кросворди, знайшовши вихід з усіх лабіринтів.

Книги з головоломками про подорожі – це прекрасно. А ще краще, коли це не просто поїздка по цікавих місцях, а ціле кругосвітню подорож разом з відомим англійським детективом Шерлоком Холмсом. «Довкола світу з Шерлоком Голмсом» Сандри Лебрен познайомить дитину з визначними пам’ятками і особливостями культур різних країн, допоможе натренувати уважність і кмітливість.

Не знаєте чим зайняти непосид в дорозі? Дитячі книги-головоломки допоможуть вам не помилитися, роблячи вибір. Наприклад, в книжці «Подорожі. Головоломки »Філа Кларка і Саймона Тадхоупа прекрасно все: від яскравих ілюстрацій до можливості відривати, різати і черкає на сторінках. Це видання максимально інтерактивне і розраховане саме на подорожі, адже тематика завдань присвячена саме їм.

Зловмисники дуже винахідливі, але від наглядової читача їм не сховатися, вірно? Перевірити свої здібності сищика можна разом з книгою «Пригоди” Чорної руки “. Детективний квест »Ганса Юргена Преса. Цікава історія про суспільство юних любителів таємниць буде намагатися заплутати загадками, ребусами, завданнями на пошук предметів. Загалом приємне і корисне проведення часу з цією книгою точно забезпечено.

Назва цього великоформатного видання говорить сама за себе. «Таємнічі загадки» загадують читачам Віктор Ескандель і Ана Гальйо. Кожен розворот – нова таємниця, нове розслідування, іноді містичне, іноді забавне. Заглибитися в світ секретів цієї книги можна як на самоті, так і в компанії друзів або рідних.

Хорошим першим розвиваючим посібником стане «Інтерактивна енциклопедія для малюків у казку» Олени вуликів. Тут є все: наклейки, загадки, ребуси, завдання на пошук предметів і т.д. А головне те, що тут у вигляді маленьких казок подані відповіді на найпоширеніші питання маленьких чомучок.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.