Поради

Як вибрати підрядника для ремонту

За якими критеріями потрібно вибирати підрядника для проведення ремонтних робіт

Всі новобудови Львова дозволяють без зайвої метушні купити найкраще помешкання на будь-яку кількість кімнат. Втім, придбавши квартиру від забудовника у гарному районі, перед новоспеченим хазяїном житла постає серйозне питання проведення ремонтних робіт. Якість ремонту у квартирі, перш за все, визначає комфорт подальшого життя у ній, тому варто до цього аспекту віднестись із максимальною відповідальністю. Безліч будівельних компаній займаються виконанням ремонту під ключ, питання лише у тому, наскільки добре вони роблять свою роботу. Саме тому підбір підрядника є настільки важливим аспектом.

 

Де потрібно шукати підрядника

Зазвичай у пошуках спеціаліста для ремонту використовуються наступні способи:

  • опитати знайомих та друзів, що замовляли ремонт у останні декілька років;
  • пошукати на спеціалізованих інтернет-ресурсах;
  • можливість скористатись послугами забудовника;
  • дізнатись у сусідів (може бути ефективним для новобудов).

 

На що потрібно звернути увагу при виборі підрядника

Припустимо, що підрядник знайдений, але потенційний замовник все ще вагається із вибором. Щоб впевнитись у добросовісності робітника, варто зосередити увагу на таких аспектах:

  1. Наявність портфоліо. У кожного досвідченого спеціаліста обов’язково мають бути приклади проведених робіт. За оформленням фотоматеріалів, які підрядник має надіслати за запитом, вже можна зробити певні висновки про його професійні якості.
  2. Наявність сайту та компанії. Репутація у будівельному бізнесі – річ важлива, тому люди, що займаються ремонтом на серйозному рівні, зазвичай мають власний сайт або хоча б групу у соцмережах, та зареєстровані як підприємець.
  3. Можливість відвідати будівельний об’єкт. В більшості випадків гарні підрядники не сидять без діла, тому завжди можна зустрітись із ними на об’єкті для обговорення деталей співробітництва. У таких ситуаціях варто звернути увагу на чистоту робочих місць, стан інструментів та зовнішній вигляд робітників

 

Знайти кваліфікованого підрядника, чия робота не викликатиме нарікань –  завдання непросте. Та якщо знати, на що потрібно звернути увагу, то пошук стане успішним.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.