Поради

Підробіток без обмежень: як заробити на клік

Отримати свої перші гроші на просторах інтернету є навіть школяреві. Один з найпростіших способів полягає в кліки. Багато заробити на кліках не вийде, але на кишенькові витрати вистачить. Перевага такої роботи в відсутності вкладень. Чим більше приділяти часу роботі, тим більше можна отримати грошей. Для старту потрібна реєстрація з зазначенням телефону і електронної пошти. Така процедура необхідна для авторизації на сайтах і щоб уникнути недобросовісних працівників, які використовують спеціальні програми для кліків.

Щоб заробити більше, деякі люди користуються реферальним посиланнями. Також популярний спосіб продажу рефералів. Робота менеджер з продажу кліків полягає в пошуку людей, які хочуть купити активних членів команди. Такий спосіб не є на 100 відсотків достовірним, так як немає впевненості, що реферали працюватимуть саме з цим сайтом.

Для залучення нових користувачів потрібно самому зацікавити людину працювати. Найкраща презентація – це показати результат своїм прикладом і красиво написати про можливості заробітку. Існує кілька типів завдань, потрібно вибирати найбільш прийнятну:

  • перехід на сайт рекламодавця. Час, проведений на сайті, від десятка секунд до однієї хвилини;
  • перегляд сторінки від початку до кінця;
  • відповіді на питання після прочитання тексту;
  • робота в соцмережах (лайки, коментарі, репости). Аккаунт повинен бути з фото, вік аккаунта не менше року;
  • кліки на тизерну рекламу;
  • різні завдання, починаючи від поста і закінчуючи участю в голосуванні.

Які розцінки на кліки

Так як працівник не робить ніяких надлюдських зусиль, то оплата за клік оплачується від 2 до 20 копійок, залежно від щедрості рекламодавця і виконуваного завдання. Нарватися на шахраїв можна, але, в більшості випадках, гроші платять чесно, адже для того і розкручується компанія, щоб бути на плаву.

Для монетизації роботи, зароблені гроші виводяться на електронні гаманці, а звідти на банківську карту. Поріг для зняття коштів мінімальний, тому вже в перший день багато виводять гроші. Також на сайтах існує рейтингова система учасників. Щоб потрапити в рейтинг необхідно заповнити анкету учасника якомога докладніше, після чого написати відповідь в простому математичному прикладі.

Вірте в свої сили і не зупиняйтеся на досягнутому.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.