Поради

Пластична хірургія стає способом вдосконалити себе

Для деяких людей пластична хірургія стає способом вдосконалити себе, для деяких – позбавленням від недосконалостей зовнішності через хвороби або нещасних випадків. Який би випадок не змусив вдатися до допомоги пластичного хірурга, необхідно ретельно підійти до питання вибору клініки і лікаря. Пацієнти Анастасії Ігнатьевой можуть порекомендувати її за високий професіоналізм і відмінний результат після хірургічного втручання.

Незважаючи на молодий вік доктора, Анастасія Ігнатьєва входить в ТОП-50 молодих хірургів світу і ТОП-молодих хірургів України. Її робота не обмежується Україною. Вона оперує в Великобританії, Іспанії. Постійно практикує, веде наукову діяльність. Пройшовши навчання у найкращих світових хірургів, доктор Ігнатьєва надає такий спектр послуг.

  • Ринопластика. Операції роблять пацієнтам з вродженими чи набутими деформаціями. Можлива пластика і реконструкція носа.
  • Збільшення грудей. Збільшення за допомогою імплантів, підтяжка грудей. Такий тип операції можна поєднувати з підтяжкою живота і ліпосакції.
  • Підтяжка обличчя. Операції здійснюються з підтяжки повік, шиї, підборіддя, губ, видалення грудок Біша.
  • Підтяжка живота. До операції вдаються жінки після проходження вікових змін, вагітності, після втрати ваги.
  • Ліпосакція. Видалення зайвих жирових відкладень без надрізів.
  • Підтяжка грудей. Показники до втручання: кілька вагітностей, вікові зміни, гормональні зміни.

На сайті вказані рекомендації з підготовки до операції, описані протипоказання до кожного типу хірургічного втручання. У розділі «Відгуки» можна ознайомитися з відгуками людей, які вже зверталися за допомогою хірурга.

Як записатися на оплатити операцію

Залишити заявку просто на сайті, також можливо зв’язатися з менеджером за контактним номером телефону. Оплата здійснюється в повному обсязі до проведення операції. В окремих випадках дозволяють провести дві операції одночасно, але це зможе визначити доктор після огляду і здачі аналізів. Остаточний результат помітний через півроку після втручання. Час відновлення займає до одного року, але все індивідуально для кожного пацієнта. Операції не рекомендують проводити людям до 18 років. Лікар призначить ліки для зменшення неприємних відчуттів і опухли тканин.65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.