Поради

Пластикова панель для інструменту

Який господар не мріє про власний робочому місці, де в ідеальному порядку будуть складені всі ручні інструменти, дрібні деталі, гайки, шурупи, цвяхи і т.п.? саме для таких цілей компанія Кістенберг створила пластикову панель для інструменту. Вона ідеально підходить як для спеціальних приміщень – майстерні, господарські блоки, СТО, так і для приватних – гаражі, балкони, комори.

Пластикова панель для ручного інструменту може бути підібрана під ваші індивідуальні розміри і відповідати всім вашим вимогам. З її допомогою ви зможете максимально практично задіяти весь вільний простір на стіні і отримати повний доступ до інструменту і комплектуючих, на відстані «витягнутої руки».

Компанія Kistenberg була заснована в Німеччині, як невелике виробництво з переробки пластику за допомогою спеціальних апаратів. Згодом власники прийшли до висновку що такого матеріалу можна дати «друге життя» і почали виготовлення перших пластикових панелей для ручного інструменту та крыплень. Мобільні органайзери, які можна без особливих зусиль закріпити на будь-якій стіні, стали користуватися великим успіхом, не тільки в Німеччині, але і в країнах ближнього зарубіжжя.

На сьогодні Кістенберг – це більше десятка тисяч робочих місць і заводи, розташовані в Угорщині, Чехії та Польщі. Оригінальний дизайн, практичність використання, необмежену кількість модифікацій, практичність, надійність і довговічність. Вся продукція екологічно безпечна, може бути встановлена ​​як всередині опалювального приміщення, так і в холодних ангарах. При необхідності – всі складові можна утилізувати без шкоди для навколишнього середовища.

Настінна панель з перфорацією повністю мобільна, а всі комплектуючі (гачки, ящики, контейнери з кришками, власники і полки) можуть, як доповнювати, так і замінювати один одного, в залежності від ваших вимог. Чорне підстава може бути закріпленим на будь-якій стіні за допомогою дюбелів або шурупів. Розмір готового полотна залежить від розміру приміщення, в якому воно кріпитися і ваших уподобань.

Пластикова панель для ручного інструменту допоможе розподілити ключі, викрутки, плоскогубці, шестигранники і т.п. в одному місці. Для більш дрібних деталей – гайок, цвяхів, шурупів, саморізів і т.п. призначені ящики і контейнери з кришками. Перевагою контейнера з кришками є захист вмісту від пилу, якої багато в робочих приміщеннях, і вологи. Ящики і контейнери з кришка випускаються в двох кольорах – червоний і чорний.

Компанія Кістенберг пропонує своїм клієнтам готові комплекти різної комплектації від самих маленьких до великих. А також ви можете самостійно підібрати потрібну кількість панелей і наповнити їх за вашим бажанням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.