Поради

Платинова карта від Монобанку: як отримати і кому вигідно користуватися

Monobank з’явився на українському фінансовому ринку порівняно недавно, але за час роботи фінустанова піднялася до ТОП банків за якістю послуг. Кредитні картки користуються популярністю через простоту видачі, низькі процентні ставки, довгий безпроцентний період користування грошима. Нещодавно банк представив новий фінансовий продукт — платинову карту. Переваги пластику та як отримати платинову картку Монобанк, розглянемо далі.

Особливості та переваги Platinum card від Монобанк

2019 року клієнти Monobank змогли оформити нову платинову карту. За короткий час після випуску вона стала популярною в Україні та Європі, сьогодні це перший тип пластику, який виготовляють без нанесення номера. До основної картки користувач навчає додаткову віртуальну картку. Також утримувач має можливість вибрати дизайн пластику: звичний чорний, сірий чи рожевий.

Але це основні особливості продукту. Platinum card відкриває перед власником унікальні можливості, які не дають інші фінансові продукти.

  • Роблячи щоденні оплати з картки, користувачі накопичують милі.
  • Згідно програми Lounge Key відкривається можливість відвідування бізнес-залів міжнародних аеропортів на особливих умовах.
  • Паспортний та митний клієнта проходить позачергово.
  • Медичні послуги від партнера ARX, до пакету яких входить тестування від COVID-19 (один раз на квартал).
  • Зниження вартості таксі та готельних номерів від партнерів банку.
  • Зняття готівки у закордонних банкоматах без комісії.
  • Відсутня обмеження щодо операцій на карті.

За випуск платинової картки необхідно заплатити 500 грн., обслуговування рахунку за місяць становить 250 грн.

Як стати клієнтом Монобанку

З кожним роком кількість клієнтів банку зростає. Але багатьом користувачам досі не зрозуміло, як отримати платинову картку Монобанку. Потрібно встановити мобільний додаток на свій смартфон, оновити його (якщо воно вже встановлено), виконати «свайп» вліво. У налаштуваннях з’явиться пропозиція замовити платинову картку. Попередньо варто ознайомитись з тарифами, умовами обслуговування. Якщо вони влаштовують клієнта, слід крок за кроком заповнювати обов’язкові поля, які показує сервіс.

За умовами картки Platinum, власник отримує 62 дні пільгового періоду користування грошима, комісія за зняття власних коштів становить 0,5%, для кредитних – 3,5%. На решту налічується 3% річних. Власники можуть вибрати одну із двох програм лояльності: кешбек або накопичення миль.

Детальніше про Platinum card на офіційному сайті Монобанк.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.