Поради

Плюси котеджу з газоблоку

Бажання побудувати будинок на довгі роки ставить перед планувальником багато питань. Одним з них буде вибір матеріалів для стін. Ще до недавніх часів з якістю асоціювалися такі товари, як цегла і дерево. Але останнім часом до них приєднався і газобетон aeroc. Це досить новий матеріал, який стрімко набирає загальну популярність завдяки своїм позитивним властивостям. Якщо при висотному будівництві – це всього лише додатковий будматеріал. То в приватному при зведенні котеджу пористі бетони можна використовувати, як основний матеріал і використовувати не тільки для кладки всіх стін, але і для перекриттів.

Будинок, побудований з газобетону нічим не поступатиметься аналогічним спорудам з більш класичного матеріалу. А за деякими показниками навіть краще.

Газоблок забезпечить потрібну для несучих стін міцність. При цьому обсяг стін набагато менше.

До плюсів котеджу з газоблоку можна віднести можливість почати і закінчити будівництво за один сезон. А також використовувати однорядну стіну. У прінцип досить вибрати відповідної товщини блок. Цим і буде визначаться товщина всієї стіни. Цілком достатньо буде до сорока сантиметрів.

Сам блок дуже простий у використанні. Він набагато більше за розмірами, ніж цегла. Але в той же час зручний для використання однією людиною. Для побудови всієї будівлі досить трьох кваліфікаційних робітників.

Оскільки газоблок ставитися до ніздрюватих бетонів, в яких основний обсяг займає повітря, то і вага у нього невеликий. Крім цілого ряду переваг при будівництві, також плюсами виділяється і готову будову. Загальна вага всієї будівлі зменшується. Це зменшує навантаження на фундамент. В результаті можна вибрати легкий варіант фундаменту.

Котедж з газоблоку ставитися до економічно вигідним будовам і при будівництві та під час експлуатації. Стіни самі по собі мають гарну Теплосохранності і звукоізоляцією. Тепло взимку буде збережуться всередині приміщення. А літню спеку не зможе потрапити всередину. При правильно підібраною марці матеріалу можна обійтися без додаткового утеплення.

Будинки з газоблоків відносяться до дихаючим. Через стіни без перешкод буде виводитися зайва волога. Вільно відбувається природний повітрообмін і створюється оптимальний для людини мікроклімат.

Термін служби будівель, побудованих з газоблоків досить великий. При цьому обслуговування не вимагає ніяких особливих підходів.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.