Поради

Плитка тротуарна 30х30: в чому її універсальність та переваги?

Встановлення мощення самотужки — непросте завдання для недосвідченої людини. Завдання ускладнює і вибір найкращих рішень. У компанії Zabor широкий асортимент виробів, що дозволяє купити потрібні плити. Підприємство працює у Києві та області.

Дизайн прибудинкових територій та комерційних ділянок не обходиться без оформлення наземної поверхні. Для цього часто використовують будматеріали з бетону, що підвищує швидкість роботи, що скорочує витрати.

Бруківка використовується при прокладанні доріг, тимчасових під’їзних колій, складських площ, а також для будівництва присадибних ділянок. Вони представлені у вигляді продуктів із залізобетону заводського виробництва, здатних витримувати найважчі навантаження.

Вироби використовуються для швидкого будівництва дорожнього покриття. Вони є ідеальним тимчасовим варіантом для будівельних майданчиків тощо. Малюнок на поверхні забезпечує естетичний вигляд та гарне зчеплення з дорогою. Вся продукція проходить жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва. Виготовлені на заводі із високоякісного бетону (М400).

Застосовуються у місцях проїзду вантажних автомобілів та спецтехніки, а також пішохідного руху. Оскільки спочатку ці рішення використовувалися лише створення транспортних розв’язок, створення фундаменту для будівництва було нестандартним підходом.

Ринок будматеріалів надає покупцям ряд залізобетонних виробів та їх різновидів, що вирішують завдання щодо влаштування дорожнього покриття, території виробничих та складських приміщень, дизайну садових доріжок.

Сильні сторони

Легка технологія укладання. Це збільшує швидкість будівництва та полегшує будівельні роботи, зберігаючи прийнятний результат.

  • Низька вартість інструментів, що використовуються в монтажі.
  • Зниження витрат на земляні та інші супутні дії.
  • Поверхня надійна, міцна, стійка до морозу.
  • Після знесення можна знову використовувати. Повністю переробний матеріал. Навіть наявність арматури не перешкоджає переробці.
  • Застосовуються при закладці фундаменту на слабких ґрунтах, що горизонтально переміщуються і вічномерзлих ґрунтах.
  • Їх укладають мінімальною кількістю спецтехніки, часто вручну.
  • Мають теплоізоляцію та водонепроникне покриття.
  • Розподіл ваги конструкції рівномірний.
  • Бюджетні бетонні рішення

Не варто скидати з рахунків класичний бетон. Його ціна не висока, а дизайнерські можливості великі. Міцність також на високому рівні.

Вартість тротуарної плитки:
30 на 30, 300х300х30 або 30х30 – від 150 грн м²;
40 на 40 – від 210 гривень за метр квадратний.

Щоб плитка тротуарна 30х30 прослужила довше, необхідно дотримуватись вимог при установці. Блокова плита є універсальною і може вписатися в будь-який дизайн як основний елемент мощення або навіть просто для створення кордону навколо ділянки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.