Поради

Побутовий самогонний апарат: як вибрати і де купити

До виробництва алкогольних напоїв у домашніх умовах ставляться по-різному. В одних країнах із явищем ревно борються, в інших — влада не перешкоджає самогоноваренню. Як би не було, виготовлення крафтового алкоголю має свій шарм. Самогонний апарат допомагає отримати напої із міцністю до 96%. Інтернет-магазин «Будьмо» пропонує кілька моделей обладнання у різних цінових категоріях.

Які варіації самогонних апаратів представлені на ринку

Усі дистилятори мають загальний принцип роботи: випарюють рідину з подальшою конденсацією з метою розділити її на фракції. Основу апарату складає перегінний куб. До нього приєднується краплевловлювач, який з’єднаний з конденсатором. Коли брага кипить, її пара йде сталевою трубкою, потрапляє в конденсатор, і знову перетворюється на рідину.

Незважаючи на схожість роботи дистиляторів, все ж таки у них є деякі відмінності. Для побутового використання підходить:

  • Традиційний простий апарат. Конструкція нагадує велику колбу, оснащену холодильною установкою. Це просте та бюджетне обладнання для виготовлення алкоголю в домашніх умовах. До мінусів відносять наявність запаху самогону та невисоку міцність напою на виході.
  • Апарат із паровим ковпаком. Його розміщують між змійовиком та котлом. З його допомогою вдається усунути залишки сивушних олій (які дають стійкий самогонний запах напою) та підвищити градус алкоголю до 87-90%. У апарати із сухопарником кладуть трави, прянощі, запах яких вбирає алкогольний напій.
  • Складний дистилятор із бражною колоною. З його допомогою одержують міцні алкогольні напої (рівень спирту до 92%).

Для виробництва апаратів використовують мідь та нержавіючу сталь. Це робить пристрій невразливим до впливу вологи та перепадів температур.

На що звернути увагу при виборі самогонного апарату

При покупці самогонного апарату необхідно звертати увагу на його продуктивність. Важливо зважити на наявність непроточного холодильника (якщо дистилятор буде працювати в умовах без центрального водопроводу). Високу якість напою не можна досягти, використовуючи бюджетний апарат. Сучасні моделі з модифікаціями дозволяють робити віскі та коньяку.

За співвідношенням ціна/якість найпопулярнішим серед користувачів залишається самогонний апарат із одним сухопарником. Це модель з високою продуктивністю, що дає напій високої якості. Консультанти магазину «Будьмо» допоможуть обрати обладнання та оформити замовлення.65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.