Поради

Початковий курс іспанської мови в Києві

Практично всі професійні мовні школи провідні свою діяльність в Києві, пропонують початковий курс іспанської мови. Але далеко не всі потенційні слухачі, хто тільки планує освоїти іноземну лексику і граматику, розуміють, що така програма під собою має на увазі. Експерти пояснюють, що таке початкові курси іспанської мови, і які знання вони дадуть студенту.

Початковий рівень іспанського

Для того щоб оцінювати здатність висловлюватися іноземною мовою, розуміти мову і відповідати на неї, для здобувачів, абітурієнтів, людей, які планують еміграцію, було виділено кілька мовних рівнів. Перший з них – А1. Це базова щабель, з якої починають освоєння іспанського все, хто раніше з ним ніколи не був знайомий.

Програми рівня А1 розроблені для початківців, у яких повністю відсутні будь-які знання цієї іноземної мови. Головна мета навчального плану – дати слухачеві загальне розуміння граматики, познайомити його з базовим запасом іспанських слів і основними правилами побудови речень.

Записатися на початковий курс іспанської мови може будь-хто. На співбесіді йому не потрібно демонструвати якісь знання або навички. Як говоритися, його всьому навчать. Програма базового іспанської мови побудована на уроках, які охоплюють такі теми:

  • Іспанська алфавіт. Особливості вимови голосних і приголосних звуків. Прості числа. Займенники (особисті, питальні).
  • Іменники та прикметники іспанської мови. На прикладі своєї сім’ї слухачам пропонується скласти прості речення про близьких родичів, особливості побуту.
  • Дієслова. На прикладі власного розпорядку дня слухачам пропонується скласти два-три простих пропозиції з використанням дієслів теперішнього часу.
  • Зворотні дієслова. На цьому уроці слухачам пропонується познайомитися з поворотними дієсловами. Тема «Котра година» дозволяє відпрацювати матеріал практично.
  • Присвійні прикметники і вказівні займенники. Відпрацьовується тема «Людина в місті». Студенту пропонується вивчити кілька фраз, які допоможуть йому зорієнтуватися в населеному пункті, запитати дорогу до певної локації.

Пропоновані теми взяті за приклад. Кожна авторська програма може включати такі аспекти життя як здоров’я, відпустка, захоплення та інші. Завдання курсу – допомогти слухачеві освоїти ази мови і зрозуміти принцип його «роботи» в цілому. По завершенні навчання проводиться тестування, яке показує, як студент засвоїв програму.65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.