Поради

Почему в столице выгодно пользоваться такси?

Київ, як і будь-яка інша столиця будь-якої країни світу, живе дуже насиченим і активним життям. Рідко в місті бувають дні, де водії не застрягли б у пробках, а пішоходи не запізнилися б на громадський транспорт. Так чи інакше, життя тут диктує свої правила, тому якщо ти не хочеш нікуди спізнюватися, то повинен знаходити вихід навіть з таких положень. І багато хто з нас вдаються до допомоги служб таксі, які користуючись становищем людей, виставляють захмарні тарифи. Особливо добре це діє на гостей столиці, які вірять високим цінників лише тому що “в Києві завжди дорого”.

Але поспішаємо розвіяти цей усталений міф – це не так і навіть в столиці України можна економити на таксі. До слова, про це і піде мова в нашій сьогоднішній статті.

“Лекс Таксі” – вигідні поїздки в будь-яку точку Києва

Почнемо з того, що в Лекс Таксі існує нехай і не нова, але дуже хороша система вибору автомобіля для поїздки. Якщо в багатьох службах вам пропонуються автомобілі класу “економ”, “стандарт” і “Бізнес”, то тут категорії авто наступні:

стандарт;

бізнес;

Універсал;

мікроавтобус;

Тут немає розділу економ-машин, після виклику якої до вас на виклик приїде “привіт вітчизняного автопрому”, оскільки користуючись послугами Lex таксі ви вже здорово заощадите на поїздку. Навіщо ж економити ще й на своєму комфорті, вірно?

“Лекс Таксі” має також і сові додаток, доступне на iOS і Android, яке працює завжди стабільно, а функціонал цього додатка настільки багатий і різноманітний, що описувати всі його достоїнства можна вкрай довго. Ми ж виділимо найосновніші і головні для користувача службою таксі:

Доступні машини поруч – відкривши міні карту в мобільному додатку, ви відразу зможете оцінити наскільки швидко вам подадуть автомобіль, виходячи з вашого місця розташування;

Розрахунок вартості поїздки – функція теж не нова, але вона зайвий раз дозволяє переконається вам, що Лекс Таксі дійсно допоможе заощадити ваші гроші;

“Улюблений адреса” – вам доступно створення певного шаблону (маршруту, по якому ви часто пересуваєтеся), щоб кожного разу не пояснювати оператору, куди вам необхідно потрапити.

Вибір додаткових послуг – “авто з кондиціонером”, “перевезення тварин” або “багаж”. Це все робить вашу поїздку з таксі в Києві ще зручніше.

Так що все, що вас зараз відділяє від комфортної і приємної поїздки в недорогому таксі – це всього лише зо три не набрані цифри в вашому телефоні – 509 (зв’язок з оператором “Лекс Таксі”). Економте гроші і час, разом з таксі Lex в столиці України.

Голос Сокальщини на GoogleNews