Поради

Подбайте про харчування своїх улюбленців з Клубом 4 Лапи

А ви також маєте домашнього улюбленця, без якого уже не уявляєте свого життя? Ці милі створіння, котики та собачки стають для нас справжніми членами сім’ї. І ми піклуємось про них, як про будь-кого з рідних. А особливу увагу приділяємо харчуванню. Якщо Ви хочете, щоб Ваш домашній улюбленець правильно харчувався та отримував усі необхідні вітаміни та мікроелементи варто обрати корм від Club 4 Paws.

Рецептура кормів від Club 4 Paws

Club 4 Paws спеціалізується лише на збалансованих кормах преміум якості. Саме тут розробляються спеціальні поєднання продуктів для кожного типу корму. Усі раціони поділяються відповідно до розмірів тварин, їх природнім потребах та індивідуальних особливостях. На офіційному сайті Club 4 Paws можна переглянути усі складові кожного виду корму та обрати той варіант, що підійде Вашому улюбленцю. Окремо Club 4 Paws пропонує харчування для котів та для собак.

Збалансоване харчування для собак

Собаки потребують збалансованого харчування, яке буде надавати їм енергії та сил для росту та нових навиків. Тільки здорова та сита собака буде слухати свого господаря та зможе стати для неї справжнім другом. Кожен господар, що розуміє поведінку собаки та слідкує за її раціоном знає, що харчування потрібно обирати відповідно до породи. Club 4 Paws на офіційному сайті https://club4paws.com/category/dogs пропонує обирати харчування для собак відповідно до чотирьох критеріїв:

  • Вік собаки;
  • Тип корму;
  • Порода;
  • Потреби собаки

Вік собаки є дуже важливим показником, адже молоді цуценята потребують особливого харчування, що насичене мікроелементами та мінералами для росту та міцності кісток. Також окремий тип харчування потрібно підбирати вагітним та лактуючим собакам.

Тип корму може бути сухим, вологим та ласощами для собаки. В основному собакам дають сухий корм, який можуть урізноманітнювати з вологим. Інколи маленьким улюбленців можна балувати різноманітними ласощами.

Відповідно до породи та ваги собаки раціон також буде відрізнятися. На сайті Club 4 Paws представлені окремі раціони для великий порід собак і для менших.

Обираючи корм, враховуйте потребу, для якої Ви купляєте корм. Якщо це звичайне харчування варто обрати тип базового раціону. Якщо у Вас якийсь спеціалізований напрям корму, варто вказати це при виборі.

Враховуючи усі ці показники, Ви точно зможете підібрати ідеальний варіант здорового харчування для свого домашнього улюбленця.

Голос Сокальщини на GoogleNews