Поради

Подорожі з унікальними привілеями від Мастеркард: безкоштовний ПЛР-тест

Іноді подорожі в інші країни пов’язані з певними труднощами. Зокрема, вильоти за кордон стали менш доступними через пандемію. Мандрівникам потрібно постійно проходити тестування на Коронавірусну інфекцію, оскільки без результатів тесту неможливо потрапити у деякі країни. Однак Мастеркард, технологічна компанія, що працює в індустрії платежів, пропонує своє розв’язання цієї проблеми.

Безкоштовне ПЛР-тестування на COVID-19

Клієнти Мастеркард мають доступ до переліку ексклюзивних привілеїв. Один з них можна отримати, приїхавши в аеропорт “Бориспіль” — тест на Ковід. Для цього потрібно відповідати певним умовам, але при цьому у власників преміальних карт Mastercard з’явиться можливість пройти безкоштовне експрес-тестування на коронавірус.

Скористатися цією послугою можуть лише власники преміальних карт, які були випущені на території України. При цьому сервіс безкоштовного ПЛР-тестування повинен бути підключений банком-емітентом. Уточнити цю інформацію можна у співробітників вашого банку або компанії Мастеркард.

Що потрібно для безкоштовного ПЛР-тестування в аеропорту “Бориспіль”

Цією послугою можуть скористатися всі клієнти Mastercard, які відповідають переліку умов. Зокрема, ви отримаєте таку можливість, якщо:

  • Маєте при собі преміальну карту, на рахунку якої залишилося не менше ніж 1 гривня.
  • У вас є посадковий квиток. При цьому банківська карта повинна бути оформлена саме на вас. Не можна проходити ПЛР-тестування від Мастеркард, використовуючи для цього карту іншої людини.
  • Ви можете вказати правильний PIN-код — це потрібно для авторизації, під час якої на картковому рахунку буде заблокована 1 гривня. Через кілька хвилин гроші повернуться на баланс.
  • Протягом 30 днів ви провели будь-яку кількість транзакцій, загальна сума яких перевищує 6000 гривень. При цьому останні 5 днів, включаючи вихідні перед вильотом, не враховуватимуться.

Нові клієнти Mastercard можуть не виконувати останню умову. Це пов’язано з тим, що відразу після випуску карти діє особливий вітальний період. Його тривалість становить 37 днів. Протягом цього часу ви можете розраховувати на безкоштовний ПЛР-тест, навіть якщо не робили транзакцій на суму від 6000 гривень.

Чим ПЛР-тест від Мастеркард відрізняється від інших

Процедура тестування на коронавірус нічим не відрізняється від інших, які проводять у медичному пункті. У вас візьмуть мазок з носоглотки, після чого біоматеріал відправляють на аналіз. Здати тест можна всього за 15 хвилин, а результат буде відомий протягом 4-6 годин.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.