Поради

Подовжувачі та колодки від інтернет-магазину електротоварів 16А – швидко, надійно, з гарантією!

Електроніка та цифрова техніка в сучасному світі розвиваються дуже стрімко. З’являються нові види побутової техніки, підключення якої, як правило, потребує додаткових пристроїв. Тому подовжувачі сьогодні стали обов’язковим атрибутом для багатьох людей. Такі колодки з розетками використовують не тільки для підключення електрочайників та мікрохвильовок. Практично кожна сучасна людина має декілька мобільних гаджетів, потребуючих підживлення від електромережі. Щоб не зіпсувати складну електроніку, необхідно купувати ось такі надійні подовжувачі, які можуть захистити від перепадів напруги в мережі.

Інтернет-магазин електротоварів 16А реалізує за доступними цінами подовжувачі розеток та мережеві фільтри. Онлайн-каталог містить зразки продукції виключно перевірених виробників, які постійно забезпечують високу квалітативність своїх виробів. Тут ви знайдете моделі з різним числом гнізд, з заземленням, з мережевим фільтром.

Подовжувачі та колодки: призначення та різновиди

Використання переносок не обмежується вимогами та нормами техніки безпеки. Корпус всіх модифікацій виготовлений з негорючої пластмаси, всі проводи та з’єднання всередині коробу надійно ізольовані. Тому задіяти такі пристрої можна навіть в ванній кімнаті та кухні, хоча вони бояться води, від попадання якої може виникати коротке замикання.

Подовжувачі-фільтри дуже затребувані на дачах та заміських садибах для успішного вирішення багатьох господарчих проблем.

Класифікують такі пристрої за різними параметрами:

  • Кількістю розеток – щонайменше 2, в подовжувачах з мережевими фільтрами може бути до 6 гнізд на корпусі;
  • Довжиною шнура – від 2-3м в звичайних побутових переносках до 30-200м в мережевих подовжувачах на котушці;
  • Максимальним навантаженням – допустимим навантаженням електромережі, яке може витримати пристрій, тобто від цієї величини залежить кількість приладів, які одночасно можна підключити до подовжувача;
  • Наявністю заземлення.

В залежності від потужності подовжувачі бувають:

  • Малопотужні – до 1000Вт;
  • Середня допустима потужність – 1000-2200Вт;
  • Висока потужність – від 3500Вт і вище, пристрої призначені для підключення спеціального електрообладнання (генераторів, бойлерів, зварювальних апаратів).

Замовити необхідну модифікацію подовжувача можна, залишивши заявку на сайті інтернет-магазину або зателефонувавши за номером контактного телефону.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.