Поради

Покрівельний булат: особливості матеріалу та його головні переваги

Булат покрівельний – це якісна нержавіюча сталь з покриттям із нітриду титану

Такий матеріал використовується в будівництві дуже активно, адже має довгий термін експлуатації та легко витримує вплив негативних зовнішніх факторів

Листи покрівельного булату можуть мати різну товщину. Відповідно, вони можуть витримувати різне навантаження та вагу. Найтонші листи можна використовувати для додаткового перекриття стиків та інших зон, які потребують особливого захисту. Також варто зазначити, що кількість булату легко розрахувати, тому не доведеться переплачувати за невикористаний матеріал.

Де можна використовувати булат?

Булатні листи активно використовуються для:

  • влаштування дахів житлових та адміністративних будівель;
  • влаштування фасадів;
  • виробництво металочерепиці;
  • створення храмових накупольних хрестів, а також церковних куполів.

Найчастіше якісний булат використовується в монолітно-каркасному будівництві. З нього влаштовують міцну незнімну опалубку, а також дахи з невеликим нахилом та нестандартною формою. Продаж булату покрівельного може бути корисним і для покрівель, які мають велику відстань між головними опорними точками.

Головні види покрівельного булату

Сучасний булат практично не відрізняється складом, проте може мати різні розміри. Товщина листів – від 0,4 до 1,5 мм. Розміри ж листів можуть бути в межах 1,5 і 3 м². В залежності від типу будівлі, кліматичних умов та цілі використання обирають товщину та розміри. 

Також матеріал може мати різні кольори та відтінки. Можна замовити лист булату під золото, мідь, а також мати синій, зелений чи пурпуровий колір. Загалом, більшість варіантів мають жовтуваті відтінки, глянцеву або матову поверхню. 

Основні переваги покрівельного булату

По-перше, напилення у вигляді нітриду титану дозволяє отримати унікальний відтінок, сталева основа не боїться корозії та окислення. Сам же лист достатньо зручний для штампування та створення вигинів.

По-друге, булат – екологічно чистий матеріал. Він не виділяє токсичних речовин під дією екстремально високих температур, не впливає на стан довкілля та підходить для повторної переробки. Титанове напилення проходить з використанням сучасних іонно-плазмових технологій, що відповідають всім міжнародним стандартам безпеки та якості.

Також варто зазначити, що сталь витримує високі навантаження та дію механічних факторів. Булат покрівельний під золото чи будь-який інший тип такого матеріалу прекрасно витримує сильні пориви вітру, шторми, велику вагу снігу чи інших опадів. Сталь не деформується з часом, не втрачає міцності та жорсткості.

Отож, покрівельний булат буде ідеальним варіантом для будівель різної складності та призначення. Він міцний, має приємні естетичні характеристики та довгий термін експлуатації (мінімум 50 років), простий в монтажі. Проте, надійність створеної покрівлі залежить від технології монтажу та якості матеріалу. Щоб отримати детальну консультацію та знайти дійсно високоякісний булат, телефонуйте за номером +38 (097) 992 30 91. Знайти широкий вибір матеріалів можна і на зручному сайті pokrivlya.com.

Голос Сокальщини на GoogleNews