Поради

Поліс ОСАГО – Ваша фінансова безпека на дорозі

З 2005 року в Україні поліс ОСЦПВ став обов’язковим страхуванням. Кожен власник транспортного засобу зобов’язаний оформити страхування незалежно від його бажання. Якщо він не оформить його, то при зустрічі з поліцейським, який попросить пред’явити поліс, людині прийдеться сплатити штраф і так буде кожного разу, поки він не оформить страхування.

Що таке ОСЦПВ?

Поліс ОСЦПВ — обов’язковий вид страхування для кожного власника автомобіля. Він захищає всіх, хто може постраждати від автомобіля застрахованих громадян і повністю покриває всі збитки постраждалій стороні.

Можливо оформлення електронного полісу ОСАГО на Parasol.ua. Даний вид страхування має таку ж силу, як і звичайний в паперовій версії. Всі власники поліса вважають такий вид зручнішим, аніж звичайний.

Переваги електронної автоцивілки

 • Захистіть себе від підробок
 • Не потрібно витрачати багато часу і грошей на поїздку до страхової компанії
 • Можливість порівняння різних варіантів захисту
 • Не потрібно думати про те, що можете забути поліс, він завжди з вами в телефоні
 • Оформлення страховки в надійній компанії

Якщо у власника транспортного засобу відсутнє страхування – це серйозне порушення, за яке йому доведеться понести адміністративну відповідальність. Якщо трапиться аварія за участю такого водія, він не тільки повністю оплатить суму збитку, але і заплатить штраф.

Ви можете придбати електронний поліс на Parasol.ua і зі спокійною душею відправлятися в дорогу!

Вартість поліса ОСАГО

Ціна на автоцивілку формується за кількома параметрами. Основними з яких вважаються об’єм двигуна і місце реєстрації авто. Вартість на страхування у великих містах України буде трохи вище ніж в маленьких.

Від чого залежить ціна на поліс:

 • Кількість водіїв;
 • Стаж водіння;
 • Участь в аваріях, якщо вона є;
 • Термін дії;
 • Об’єм двигуна;
 • Місце реєстрації;
 • Інші фактори.

Для чого оформлювати страхування

Автоцивілка потрібна перш за все для страхування цивільної відповідальності власників авто. Якщо ви станете винуватцем аварії – страхова компанія сплатить витрати за ремонт автомобіля постраждалій стороні і оплатить лікування водієві / пасажирам. Так само страховкою покриваються інші майнові витрати, якщо вони сталися з вашої вини автомобілем.

Важливо розуміти, що страховка не компенсує гроші за ремонт вашого транспорту в разі визнання вини. Так само не захищає від штрафу або позбавлення водійських прав за створення аварії.

Якщо в ваш автомобіль в’їхав інший водій, ремонт оплачується його страховою компанією. У разі, коли винні двоє водіїв — компенсація ділиться навпіл двома страховими компаніями.

Як купити ОСЦПВ на Parasol.ua?

На сьогодні оформити поліс ОСАГО онлайн Ви можете на Parasol.ua. Для цього потрібно розрахувати вартість полісу, після чого заповнити форму і зробити онлайн-замовлення.

Готовий поліс в електронному вигляді прийде на вашу особисту пошту.

65981607
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.