Поради

Поради щодо вибору тенісної ракетки

Світ великого тенісу вабить і тягне за собою свою динамічність, можливістю привести себе у форму за відносно невеликий час або ж домогтися справжніх спортивних рекордів. Якими б амбітними не були цілі, але подорож у світ великого спорту починається саме з вибору інвентарю.

Як правильно вибрати ракетки для тенісу

Хтось віддає перевагу продукції певних брендів. Не можна сказати, що їх є багато. Якщо говорити про компанії, які створюють пристрої саме для професійної гри, то, як правило, йдеться про 3-5 відомих брендів, що на слуху у професіоналів. Також ракетки для великого тенісу означають необхідність вибору матеріалів. Виробники пропонують велику різноманітність, наприклад, композит чи графіт. Цей матеріал досить легкий, міцний, добре протистоїть сильним механічним впливам, вібраціям. Його часто використовують у комбінаціях, додаючи включення скловолокна чи термопластик. особливості:

  • Серед усіх матеріалів лідером можна назвати алюміній. Він легкий, міцний, стоїть відносно небагато.
  • Однак складність у тому, що якщо раптом з усього розмаху ненароком зачепити якийсь твердий предмет, то алюміній може деформуватися.
  • Є фіброволокно або, як його називають, “фібергласс”. Це домішка, яку часто додають до основного складу матеріалу.
  • Іноді виробники пропонують сплави графіту з титаном. Це забезпечує набагато більшу жорсткість у порівнянні з, наприклад, алюмінієм, здатним деформуватися.

Нюанси гарного вибору

Для того, щоб вибрати дійсно правильно, рекомендується спробувати потримати в руках модель і відчути, наскільки зручною здається ручка. Саме ручка є основним робочим елементом. В описі обов’язково має бути інформація про параметри, характеристики ручки, дані про виробника і, звичайно, фото. Іноді навіть звичайного візуального огляду буде достатньо, щоб ухвалити остаточне рішення. Потрібно враховувати розміри кола, тобто голівки, показники балансу ракетки, масу.

Важливо вибирати залежно від зростання людини. Чим вище зростання, тим меншою має бути довжина ракетки в сантиметрах. Людині високого зросту незручно гратиме з моделлю, що має довгу ручку. І, навпаки, більшу точність у подачі забезпечує трохи подовжена ручка для людей з невеликим зростанням. Якщо людина тільки починає грати в теніс і не впевнена в тому, що займатиметься нею професійно, то варто вибирати відносно недорогі моделі, наприклад, з алюмінію.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.