Поради

Поради від фахівців щодо обміну валют

Нестабільна фінансова ситуація, часті стрибки курсу валют навчили українців робити заощадження у валюті. Найстабільнішою валютою залишається долар США

Курс долара Львів просто перевіряти на платформі obmen.lviv.ua. Компанія КИТ Груп пропонує вигідні курси купівлі та продажу американської валюти, можливість заморозити курс на годину, велику кількість відділень та широкий спектр послуг. Підписка на канал Telegram дає можливість бути у курсі останніх новин.

Компанія КИТ Груп працює на фінансовому ринку більш ніж десять років. У кожному великому місті присутні пункти обміну валют, і Львів не виключення. На сайті у розділі «Карти» легко знайти кожне міні-відділення, прокласти найзручніший маршрут, щоб дістатися до нього. В обмінних пунктах можна продати та купити різні види іноземної валюти, проте найпопулярнішим і досі залишається американський долар.

Фахівці радять звертати увагу на такі нюанси при здійсненні купівлі/продажу валют.

 • Обмін валют варто відкладати на початок тижня (за можливості), та враховувати валютний спред: різницю між курсом купівлі та продажу.
 • Не втрачайте часу на пошук потрібної суми. На порталі KIT Group можна забронювати необхідну суму для здійснення операції.
 • Уточнюйте в оператора про наявність додаткових комісій за послугу, попросіть оголосити остаточну суму операції.
 • Обов’язково перераховуйте гроші біля каси в присутності працівника. Це правило особливо актуальне для відділень, де немає камер спостереження.
 • Звертайтеся до надійних обмінних пунктів, як KIT Group, тому що тут виключена можливість отримати фальшиву чи зношену купюру.
 • Перед поїздкою за кордон обміняйте певну суму валюти в Україні, щоб виключити витрати за подвійну конвертацію операції.

Компанія КИТ Груп завоювала довіру клієнтів, оскільки відповідає всім вимогам та пропонує високий сервіс обслуговування.

Особливості співпраці з компанією KIT Group

В обмінних пунктах працюють професіонали, які швидко та якісно виконують свою роботу. Звернувшись за валютними операціями до KIT Group, клієнти отримують:

 • Широкий асортимент валют.
 • Прийом зношених купюр.
 • Перевірку купюр на справжність.
 • Перерахунок грошей.
 • Розмін валюти покупюрно.

KIT Group https://obmen.lviv.ua/ пропонує безпеку своїм клієнтам: є можливість перераховувати кошти в окремій кабіні, що зачиняється на ключ, а також замовити супровід охоронця до свого транспортного засобу. На сайті компанії просто замовити зворотній дзвінок, менеджер зв’яжеться для уточнення всіх питань.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.