Поради

Поширені поломки смартфонів, і що з цим робити

Смартфони міцно увійшли в наше повсякденне життя, багато людей взагалі не розлучаються з телефонами протягом дня. Тому, якщо гаджет зламається, для деяких це стає справжньою проблемою.

Часті поломки телефону

Найпоширеніші проблеми, після яких потрібен ремонт телефонів LG або будь-який інший марки, це:

  • Розбитий екран. Кожен кидав смартфон, іноді після цього доводиться просто міняти захисне скло, а іноді – весь екран.
  • Заміна батареї. На сучасних пристроях батарея зазвичай вбудована, самостійно користувач її не замінить.
  • Ще одна проблема сенсорних гаджетів – поломка самого сенсора. Міняти можна тільки в сервісних центрах.
  • Телефон перестає заряджатися. Причиною такої поломки можуть бути відійшли контакти, потрапляння сміття, води або пилу в роз’єм для підзарядки. Поширена проблема, але ремонт досить складний і трудомісткий.
  • Телефон не бачить сім-карту. Іноді справа в самій картці, тоді її можна просто поміняти і вирішити проблему. Але іноді це поломка телефону, перевірте, перш ніж нести в ремонт.
  • Поломка динаміка. Тут причин безліч: пил і бруд в динаміці, він був зіпсований водою, механічне пошкодження, або просто вийшов з ладу, так як телефон використовувався занадто довго.
  • Поломки корпусу, порушення його цілісності. Зазвичай з’являються при механічному впливі на телефон, або ударі.
  • Проблеми з прошивкою. Тут поломок може бути сотня: зависання додатків, випадання з додатків, зникнення пам’яті, довільна перезавантаження. Іноді користувачі вирішують цю проблему самі, шляхом оновлення програмного забезпечення або форматування карти і самого телефону. Але деякі збої в системі не можна усунути звичайною перезавантаженням пристрою, часто потрібна повна перепрошивка.

Якщо ви не впевнені в своїх силах – не потрібно лагодити телефон самостійно. Є випадки, коли навіть банальна переклеювання скла приводила до повної поломки пристрою без можливості відновлення. Тому довірити лагодження завжди краще професіоналам, які працюють навіть з найскладнішими випадками.

Сервісний центр вибирайте за відгуками і репутації, щоб не зіткнутися з любителями. Найкраще лагодити телефон у офіційного представника, навіть якщо гарантія виробника вже закінчилася. В офіційних сервісних центрах ви точно отримаєте якісний результат.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.