Поради

Послуга оренди автомобіля з водієм в Києві

Жителі столиці знають, що щодня життя на вулицях і дорогах їх міста кишить, причому кожен раз по новому. Напевно не знаєш як довго можеш простояти в пробці, в очікуванні громадського транспорту і т.д. Здавалося б, звикнути до цього не складно, але все ж такий режим має масу незручностей, особливо для пунктуальних людей з відсутністю власного автомобіля.

У такому випадку люди розуміють, що запізняться вони на роботу / захід залежить за великим рахунком від водіїв таксі а також міського транспорту. Це завжди може виводити зі стану внутрішньої рівноваги, особливо якщо вам сьогодні необхідно об’їздити весь Київ вздовж і поперек.

Саме тому все більшою популярністю користується послуга оренда авто з водієм, завдяки якій ви не тільки встигнете куди завгодно, але і в очах інших будете виглядати солідним людиною. Але про все по порядку.

Чому орендувати авто з водієм краще, ніж замовити таксі?

Ті хто часто користується послугами служб таксі відразу ж дадуть відповідь на це питання. Для інших же розглянемо цю сторону питання більш детально.

По-перше, диспетчеру таксі необхідно якийсь час, щоб знайти вільну машину недалеко від вас. Найчастіше, ймовірність того що вона знайдеться відразу 60 на 40%. Знову ж таки, все залежить від вашого місця розташування. При розкладі, в якому диспетчер не зміг відразу знайти вільний для вас автомобіль, ви вже втрачаєте п’ять-десять хвилин вашого дорогоцінного часу.

По-друге, хоч при взятті на роботу в таксі водіїв обов’язковою вимогою є знання міста, більшість з них в час поїздки все ще відволікаються на навігатор, який не завжди прокладає не найближчий маршрут. В такому випадку ви також можете втратити 5 а то і більше хвилин.

Але що ж тоді пропонують фірми, що займаються прокатом автомобілів з водієм?

Перше, що варто відзначити – підготовка водія. Людина, що знаходиться за кермом, підготовлений до їзди в екстремальних міських умовах, а також відмінно знає сам Київ і прилеглі райони. А це значить, що до місця призначення ви завжди будете приїжджати вчасно, залишаючи собі ще кілька хвилин на чашку кави.

Друге – це час прибуття машини до вас. Тут принцип оренди абсолютно відрізняється від виклику таксі, оскільки водій відразу ж виїжджає до вас після замовлення на автомобілі, який ви вибираєте самі. Більш того, всі автомобілі в таких фірмах класу Люкс: зручний салон, прекрасний зовнішній вигляд і професійний водій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.