Поради

Послуга викупу автомобілів в Одесі

Послуга викупу автомобілів користується популярністю у всьому світі. Власники транспортних засобів мають можливість продати особистий транспорт в терміновому порядку за реальною вартістю. Це вигідно, якщо власнику машини необхідно швидко отримати гроші. Компанія Grant Avto пропонує послуги з викупу транспортних засобів в Одесі. Залишити заявку на оцінку машини можна на сайті https://grantavto.com.ua. Менеджер зв’яжеться по вказаному телефону для безкоштовної консультації майбутнього клієнта.

Як працює компанія Grant Avto

Жителі м.Одеси мають ексклюзивну можливість скористатися послугами з викупу транспортних засобів в будь-якому стані за найвигіднішими цінами. Хто хоч раз продавав особистий автомобіль, знає, скільки часу необхідно витратити, щоб знайти реального покупця. Завдяки Grant Avto отримати реальну ринкову суму за авто можна за один день. Клієнтам гарантовані такі переваги від звернення в компанію:

  • Економія часу. Немає необхідності розміщувати оголошення, особисто зустрічатися з потенційними покупцями, їздити на СТО.
  • Обов’язкова оцінка транспортного засобу, яку проводять співробітники компанії.
  • Повний юридичний супровід угоди від фахівців Grant Avto.
  • Здійснення угоди в короткий термін: від декількох годин до одного дня.

Які машини можна продати в Grant Avto

Продаж транспортного засобу може затягнутися на кілька місяців, а іноді і на роки. Власнику доводиться знижувати вартість автомобіля, щоб його купили. Співпраця з Grant Avto дає можливість продати будь-який автомобіль. Компанія гарантує швидкий викуп таких транспортних засобів.

  • Викуп кредитних авто. Нерідкі ситуації, коли кредит за машину не погашений, а терміново потрібні гроші від її продажу. Grant Avto бере на себе бюрократичну тяганину за такою операцією.
  • Trade-in. Це можливість обміняти автомобіль з великим пробігом (з невеликою доплатою) на новішу модель.
  • Викуп автомобілів елітних марок. Щоб продати елітне авто, необхідно час. Grant Avto пропонує реальну ринкову вартість машини і проведення швидкої угоди.
  • Викуп транспортних засобів у підприємств і юридичних осіб. Компанія викуповує легкові і вантажні автомобілі.

Щоб дізнатися вартість свого автомобіля, необхідно зв’язатися з менеджером за контактним номером телефону або залишити заявку на сайті. Фахівці оцінюють стан авто безкоштовно. Якщо власника влаштовує ціна, він може отримати розрахунок протягом одного робочого дня.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.