Поради

Послуги професійного кар’єрного консультанта

Одним з найбільших бажань будь-якої людини – це вибудовування кар’єри, заняття тією справою, яка дійсно до душі. Робота повинна приносити не тільки фінансовий дохід, а й задоволення. Але є ті люди, які лише починають рухатися в цьому напрямку, які не зрозуміли ще чого вони хочуть досягти і ким себе бачать.

Сьогодні ми поговоримо про те, що робити таким людям, як вибудувати успішну кар’єру за допомогою кар’єрного коуча.

Хто такий кар’єрний консультант?

Для жителів нашої країни це поняття досить свіжо, оскільки більш активно послугами таких людей користуються на заході і в Європі.
Кар’єрний консультант (коуч) – це фахівець, що допомагає визначиться зі сферою діяльності чи ж її змінити, але при цьому, використовуючи різноманітні техніки для розкриття справжнього потенціалу людини, складання якісного резюме і звичайно ж професійних консультацій на тему того, як сподобається на співбесіді і отримати заповітну посаду.

Що я отримаю за підсумком?

Думаю саме це питання у вас зараз виник в голові. Насправді ви навіть не уявляєте, як багато переваг ви отримуєте після роботи з кар’єрним коучем:

  • Збільшення доходу і статусу – ви повинні знати собі ціну, а також ціну того, що ви вмієте. Після відповіді на ці два питання ви будуєте найкоротший шлях до досягнення поставлених цілей;
  • Економія часу – скільки ви вбивали часу, попрацювавши десь короткий період, розуміючи що це не ваша стихія? А кар’єрний коуч з вами проведе ефективну роботу, в ході якої ви точно визначитеся з вакансією на посаду своєї мрії;
  • Впевненість в собі і своїх силах – то, чого часто не вистачає багатьом претендентам, хоча роботодавці на початковому етапі вже помічають наскільки скутим і невпевненим в собі може бути потенційний співробітник. Позбавляйтеся від цього, отримуйте зворотний зв’язок, ставте перед собою цілі і знаходьте впевненість в собі.

Консультації з працевлаштування

Консультації з працевлаштування – це окремий вид професійних послуг кар’єрного коуча, який передбачає отримання офферов від роботодавців на бажану посаду. Це досягається грамотно складеним резюме, об’єктивною оцінкою можливостей претендента, робота з профілем і власним позиціонуванням в LikedIn, інтерв’ю, моменти в яких допоможуть розкривати сильні і слабкі сторони людини і майбутнього спеціаліста.

Також, ключове, що ви повинні розуміти, успіх роботи такого коуча з вами буде залежати не тільки від його професійних навичок, а й від вашого бажання вдосконалюватись заради того, щоб побудувати успішну кар’єру і стати більш щасливим у житті.65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.