Поради

Послуги тверезого водія: коли допомога драйвера стане кращим рішенням

Особистий автомобіль для жителів Києва – це не тільки комфорт, зручність пересування, гнучкість переміщення, але ряд зобов’язань, в тому числі і перед іншими учасниками дорожнього руху. Не впевнені, що зможете гарантувати безпеку на трасі, не сідайте за кермо. Це основне правило дорожнього руху. А дістатися додому вам на власному авто в межах Києва та Київської області допоможуть досвідчені драйвери або, як їх ще називають, тверезі водії. Що це за послуга і коли нею скористатися?

Випадки, коли послуги тверезого водія в Києві будуть хорошим варіантом

Послуга тверезого водія відносно недавно з’явилася в Києві, але вже стала досить затребуваною у автовласників столиці. На відміну від таксі, вам не доведеться залишати авто на вуличній парковці або шукати оплачувану стоянку, а на наступний день їхати і забирати його. Скориставшись послугами драйвера, додому буде доставлено не тільки ви, але і ваша машина.

Тверезий водій прийде на допомогу тоді, коли:

  • Відбулася незапланована зустріч, яка передбачає вживання спиртного. Сідати за кермо в стані алкогольного сп’яніння не тільки можна, але й небезпечно. Це актуально як для власного здоров’я і стану пасажирів, так і для благополуччя інших учасників дорожнього руху. Пам’ятайте: тверезий водій завжди поруч.
  • Погіршилося самопочуття. Вранці відчували себе цілком добре, а погода, робочі проблеми негативно позначилися на стані здоров’я до кінця робочого дня? Не ризикуйте ще більше, особисто сідаючи за кермо. Драйвер довезе вас додому або до лікаря в будь-який район Києва, області, гарантуючи безпеку переміщення.
  • Треба зустріти родичів на вокзалі, в аеропорту, забрати дітей зі школи, відвезти на тренування, а раптово навалилися справи не дозволяють вирватися? Довірте ці роботи тверезого водія.
  • Зіпсувалася погода, а досвіду водіння замало. Не впевнені, що ваші навички дозволять без аварії дістатися додому в ожеледь, снігопад, злива? Зверніться по допомогу до драйверу, і ви зможете уникнути неприємностей. Також можна скористатися допомогою тверезого водія, щоб отримати достатньо водійського досвіду і відчувати себе впевнено на дорогах Києва в будь-яку погоду та умови.
  • Треба на власному авто дістатися до аеропорту, на вокзал. Драйвер не тільки доставить вас строго по часу, але і віджене машину в безпечне місце. Також він зможе зустріти вас назад по прильоту.

Це тільки декілька випадків, коли послуги тверезого водія можуть знадобитися жителям Києва та Київської області. Але професійні драйвери зможуть ефективно вирішити й інші завдання, пов’язані з управлінням вашого авто. Оцініть особисто переваги звернення до тверезих водіїв!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.