Поради

Постакне: як прибрати шрами від прищів навіть під час стресу для шкіри

Клініка естетичної медицини.

Сьогодні, в умовах нашої реальності, українці швидко відроджуються, щоб їм це не коштувало. Це доволі помітно по бізнесу, що поступово відновлює свою роботу. Як малий, так і середній бізнес вже повноцінно працює та надає свої послуги громадянам. В тому числі, таким чином триває життя і у Києві. А це означає, що як і раніше варто доглядати за собою, стежити за здоров’ям – як фізичним, так і ментальним тощо.

Одна з найпоширеніших проблем сьогодні – це стрес. А наслідком стресу виступає вже безліч негативних проявів, як всередині організму, так і зовні. Серед таких – акне і як наслідок – постакне. Більш того, якщо лікування акне при правильному підході може бути досить швидким, то позбутися постакне вдається не завжди .

Що таке постакне

Постакне на обличчі – це атрофічні рубці, які залишаються на шкірі після вугрової висипки. Утворюючись безпосередньо на місці запальних елементів, прояв таких рубців та шрамів фактично завжди залежить від тяжкості самої хвороби (акне).

ЦІКАВО: Постакне зовні вражає верхній шар шкіри, але форма та відтінок висипань вказують на глибину ураження дерми та, чи застарілими є ті чи інші плями. В цілому, багато постакне, які довго не проходять, вказує на те, що шкіра недостатньо добре схильна до саморегенерації.

Засоби від постакне бувають різноманітні, та кожен з них має свої плюси і мінуси. Але загалом, лікування акне та постакне важливе. Воно дасть можливість позбутися негарних рубців і шрамів, а також вирівняти рельєф шкіри і її тон. До речі, лікування постакне без болю можливе, а саме, завдяки таким новітнім методам, як, наприклад, ефективний лазер PicoSure. Про нього докладніше далі.

Як лікується постакне

Лікування постакне

Позбутися від плям після прищів реально. Навіть, якщо вони зовсім застарілі, зробити так, щоб стали максимально менш помітними – можна. Але для цього варто знати ефективні методи рятування від постакне.

Сучасний та дійсно працюючий спосіб позбутися від постакне – лазерне видалення рубців. Здійснюється він швидко, безпечно, ефективно та безболісно (під місцевим наркозом, а саме, завдяки знеболюючим охолоджуючим препаратам для шкіри).

Зараз найпопулярніше такого роду лазерне шліфування шкіри проводиться методом PicoSure. Як революційний лазер, PicoSure з лінзою Focus, дозволяє боротися з постакне взагалі без пошкодження дерми, без болю та без необхідної реабілітації. PicoSure є дійсно досягненням медичної науки за останні роки серед усіх лазерних технологій.

ЯК ЛАЗЕР PICOSURE ПРАЦЮЄ: Лазерне шліфування обличчя у даному випадку здійснюється без жодної травматизації шкіри, на відміну від інших лазерів. Цей лазер не використовує тепло задля руйнації епідермісу з метою його регенерації. Лікування постакне з PicoSure передбачає активацію природної імунної відповіді організму безпосередньо в самій рубцевій тканині. Таким чином, без жодного дискомфорту активуються процеси синтезу колагену та еластину і, як наслідок, рельєф шкіри вирівнюється, а відтінок рубців стає значно світлішим.

Профілактика появи постакне

Зазвичай, профілактика постакне передбачає різні доглядові процедури, які також спрямовані на якнайшвидшу регенерацію верхнього шару епідермісу. Це засоби і на основі гіалуронової кислоти, і на основі фруктових кислот, і різні щадні хімічні пілінги, і тоніки, і креми тощо.

Де ефективно можна вилікувати постакне

Звісно доглядати за проблемною шкірою – це не просто. Але ж, це є важливим фактором профілактики як акне, так й вже постакне.

Вилікувати постакне точно можливо сьогодні. Ефективне лікування постакне в Києві здійснюється у спеціалізованих клініках естетичної медицини, де прибрати сліди від прищів, а саме, шрамів від вугрової висипки, вам допоможуть кваліфіковані спеціалісти.

За допомогою впливу на шкіру лазеру Picosure ви зможете спостерігати найбільше своє перетворення! Шкіра однозначно відновиться, омолодиться та стане більш сяючою й здоровішою на вигляд.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews