Поради

Постільна білизна бязь – привабливий та недорогий текстиль на кожен день

Постільна білизна бязь – привабливий та недорогий текстиль на кожен день

Комплекти постільної білизни з бязі найвідоміші. Почасти тому, що ще 20 років тому співвітчизникам був доступний лише такий текстиль, а також тому, що й зараз завдяки своїм характеристикам найпопулярніший. Головна перевага комплектів у їх невисокій вартості. Чи втрачають вони якість? Звичайно, адже ціна безпосередньо відображає цей показник. Звичайно, недобросовісні виробники можуть запропонувати вам неякісний товар за великі гроші, але це вже інша історія, яка вимагає контролю з боку державних органів.

Якщо ж брати за приклад стандартний набір за стандартною ціною, то ось якого висновку можна дійти: постільна білизна бязь менш щільна, ніж із сатину. Цей показник видно навіть неозброєним оком. Достатньо взяти тканину та подивитися через неї на сонце чи світло від лампи. Ви побачите переплетення ниток уздовж та впоперек. Чим густіше плетіння і чим тонше нитки, тим щільнішим і витонченішим буде тканина. І навпаки, просвіти між нитками – явна ознака низької густини. А цей показник безпосередньо пов’язаний із такою властивістю, як здатність до усадки тканини під час прання. Згодом відстань між нитками зменшується, тканина стає щільнішою, але при цьому меншого розміру. Звичайно, цей момент багатьох засмучує.

Погана якість завжди визначає низьку вартість. Так що в гонитві за дешевим комплектом не виявитеся героєм приказки про скупий, який двічі платить. Адже постільна білизна бязь, яка дасть усадку і після цього не підходитиме за розміром ні до спального місця, ні до наволочки, ні до підковдра ви, найімовірніше, викинете і доведеться купувати новий комплект. З більш щільним та дорогим набором такого не станеться.

Раніше виробники пропонували покупцям досить похмурі на вигляд комплекти з бязі. Дефіцит красивих тканин визначав таку ситуацію. Зараз закупівля матеріалів за кордоном, а також прагнення українських виробників бути в тренді, дозволяють виготовляти постільну білизну бязь в актуальному та красивому дизайні, прикрашену сучасними принтами та у всіх стандартних розмірах. Завдяки чому кожен співвітчизник може купити недорогий, досить щільний і дуже привабливий бязевий комплект.

Так що якщо ви звикли до постільного текстилю з бязі, звичок модно і не змінювати. Досить переконатися, що вибраний набір відповідає всім стандартам якості. Виробники, яким нема чого приховувати, завжди вказують параметри щільності на упаковці.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.