Поради

Позитивні і негативні параметри профнастилу

Позитивні і негативні параметри Настил на поверхні даху дає можливість захистити внутрішню територію будинку від руйнування і протікання. Міцним і довговічним матеріалом вважається сталь. Мінусом продукту є маса вироби. Під вагою такого матеріалу здатний зруйнуватися каркас покрівлі. Тому виробники вирішили придумати особливий матеріал для захисту житла. В результаті були розроблені спеціальні гофровані листи (профнастил). Перед тим як монтувати даний матеріал, необхідно виконати підготовку.

Для кожного виду продукції характерні достоїнства і недоліки. Розглянемо профнастил купити який після цього набагато легше. Розібравшись з його характеристиками, можна підібрати матеріал для свого будинку.

Плюсами даного товару є:

  • Профнастил характеризується невеликою масою, тому його легко піднімати на необхідну відстань і при потребі вирівнювати в процесі укладання.
  • Продукція прекрасно показує себе в співвідношенні «ціна-якість». Якщо правильно встановити покриття, то може прослужити близько 12-15 років.
  • Легко монтувати покриття. Укладається продукція внахлест і закріплюється спеціальними саморізами.
  • Гарний зовнішній вигляд будівлі після монтажу виробу. Є велика кількість кольорів, які надають кожному будинку індивідуальність і прекрасне оформлення.

Є деякі негативні характеристики товару.

Мінуси матеріалу:

  • Має високу теплопровідність. Тому дах і горище не захищені від перегріву. Низькі температури також негативно впливають на будинок. Тому варто утеплити перед покриттям горище і дах будівлі.
  • При різких поривах вітру металеві листи видають певні звуки, які діють на психіку людини. Тому при проживанні в районах з сильними вітрами не варто монтувати дану продукцію.
  • Погана звукоізоляція. Варто покрівлю оснащувати спеціальними звуко- і теплоізоляційними матеріалами. Якщо цього не зробити будуть чутні краплі дощу, граду і інших опадів.

Незважаючи на недоліки, матеріал відмінно зарекомендував себе, як покриття даху. Серед асортименту продукції легко підібрати виріб будь-якого відтінку і форми. Це додасть дому красиве зовнішнє оформлення. Є вироби з різними технічними параметрами. Покупець зможе придбати товар, виходячи зі своїх потреб і клімату в районі. Інформація надана: https://albaprofil.com.ua/.профнастила

Голос Сокальщини на GoogleNews