Поради

Правила підбору захисту КПП і двигуна

Захист піддона на деякі машини встановлюється автомобільними концернами спочатку. Але більшість транспортних засобів надходять на український ринок з незахищеним піддоном. Для європейських ідеально рівних доріг таке виконання прийнятне, але в Україні дорожня ситуація інша. Тут водіям доводиться додатково захищати технічну частину, зробивши основний акцент на ключових її компонентах.

Днище вразливе не тільки по відношенню до механічного впливу. Камені, що вилітають з-під коліс авто дійсно здатні завдати непоправної шкоди металевим виробам. Але присутні і інші види впливу: вологість, хімікати, бруд. Вони проникають в підкапотний простір, прискорюючи знос дорогих деталей, псуючи металеві поверхні без можливості відновлення.

Захист коробки і двигуна в магазині MARKET.RIA – можливість купити хороший товар за прийнятну суму. Продукція поставляється виробниками напряму, після чого розподіляється по покупцям. Ціни зберігаються оптові, але товари відпускаються в роздріб, хоча і для великих покупців є пропозиції.

Який захист днища можна купувати?

Масляний піддон авто потребує додаткового захисту, враховуючи дорожні експлуатаційні умови України. Але деякі неякісні пристрої не поліпшать стан справ, вони роблять тільки гірше, не дозволяють нормально і стабільно використовувати автомобіль.

Не можна купувати захист днища, якщо:

  • У кузові машини потрібно свердлити отвори для установки пристосування. Є спеціальні місця для монтажу такого обладнання. Але сторонні компанії виготовляють дублікати, які не встановлюються в штатні отвори. Для їх монтажу потрібно порушити цілісність кузова, що призведе до більшої шкоди, ніж використання машини без захисту двигуна авто.
  • В пластині отсутствую отвори. Оскільки без отворів захист на авто не буде пропускати холодних повітря для вентиляції, двигун внутрішнього згоряння буде постійно перегріватися. Робота в такому режимі послаблює метал, прискорюється його природний знос.
  • Тому не можна ставити пластину, на поверхні відсутні вентиляційні отвори. Також не можна їх робити самостійно, оскільки такий підхід знижує міцність пристрою, і його експлуатаційні характеристики погіршуються.
  • Пластина занадто важка. Потрібно враховувати додаткове навантаження, яка з’являється після установки авто захисту двигуна. Якщо на міський автомобіль поставити занадто важке пристрій, він втратить свою динаміку і маневреність, збільшиться його витрата палива. Всі достоїнства машин, призначених для міського використання, зникають, і від захисту для автомобіля з’являється більше шкоди, ніж користі.

Досвідчені водії рекомендують купувати захист для машини, на якій виконуються спеціальні заводські віконця. Вони забезпечують вільним доступом до компонентів транспортного засобу, щоб їх легко можна було відремонтувати або обслужити відповідно до розкладу ТО. Коли такі вікна відсутні, захисне пристосування потрібно демонтувати при проведенні технічного обслуговування, що позначається на вартості надання цієї послуги, так само як на швидкості її виконання.

На що дивитися при підборі?

Захист для машини вибирається після вивчення різних критеріїв. В першу чергу розглядають характеристики:

  • Відповідність марці і моделі. Якщо пластина використовується для установки на інше авто, використовувати її на наявному без пошкодження кузова неможливо.
  • Відповідність навантаженні. Не можна купувати захист важче, ніж здатний винести автомобіль. Цей параметр розглядається, коли машина використовується для транспортування пасажирів або вантажів.
  • Відмова від пластику. Досвідчені водії рекомендують вибирати між металевими і композитними пластинами. Пластикові теж присутні на ринку, але вони характеризуються мінімальною міцністю, швидко стираються і пошкоджуються.

Після покупки захист дна автомобіля повинна встановлюватися досвідченими людьми, знайомими з технічною частиною транспортного засобу. Для монтажу потрібно яма або спеціальний автомобільний стенд, невеликий набір інструментів. За відсутності цих елементів виконати установку самостійно не вдасться, навіть якщо є знання про правила її проведення.

Захист двигуна в Україні купують в спеціалізованих або універсальних магазинах. Але найзручніше взаємодіяти з сайтом MARKET.RIA. Цей магазин базується на продажу різних додаткових пристроїв для транспортних засобів, автомобільних аксесуарів. Товари тут поставляються виробниками, тому ціни – нижче ринкових. А доставка пропонується в усі регіони України.

Голос Сокальщини на GoogleNews