Поради

Правильна діагностика раку грудей – високі шанси на одужання

Існують кілька видів раку молочної залози. Розпізнати появу утворень може лікар за допомогою спеціального обладнання.

Правильна діагностика на ранніх стадіях дає високі шанси на повне одужання пацієнта. Якщо діагноз підтвердився, важливо знайти сучасну клініку з передовими методами лікування. Лікарня ізраїльської онкології в Україні LISOD створена, щоб надавати допомогу пацієнтам з онкологічними захворюваннями. На офіційному сайті lissod.com.ua розміщена інформація про лікарів та про лікування раку грудей , вказані відгуки про лікарню, контакти менеджерів.

Причини виникнення раку молочної залози

У невеликому процентному кількості рак молочної залози є спадковою хворобою, викликаною наслідком мутацій. Більшість же випадків виникають випадково. Лікарі розділяють фактори нишпорячи виникнення раку грудей на дві категорії: ті, на які можна вплинути, і ті, на які вплинути неможливо. До першої категорії належать: переривання вагітності, відмова від грудного вигодовування, відсутність вагітності, прийом гормональних засобів, надмірне вживання алкоголю, куріння, ожиріння. До другого типу відносять вік (більший відсоток захворювання спостерігається у жінок, старше 40 років), генетична схильність і ін.

Як розпізнати симптоми захворювання

Рак молочної залози може довго себе не проявляти, а виявитися на тій стадії, коли лікування не дає результатів. Важливо не нехтувати візитами до лікаря. І, якщо жінка спостерігає у себе кілька з цих симптомів, відвідати лікаря необхідно швидше.

• Виявлено ущільнення в грудях, яке відрізняється на дотик від інших тканин.
• Груди змінює колір, форму або розмір.
• Витягується певну ділянку, може лущитися шкіра.
• Шкіра може візуально нагадувати апельсинову кірку.
• Молочна залоза або її частина покривається почервоніння.

Звертатися за консультацією лікаря варто і при виникненні больових відчуттів. Не всі симптоми з перерахованих означають, що у жінки є злоякісне утворення, але перевірити це можна тільки після повного обстеження.

У клініці LISOD для діагностики використовують мамографію, пальпацію, УЗД та МРТ. Але підтвердити правильність діагнозу на 100% може тільки проведення аналізу зразка тканини під мікроскопом. Вибір лікування визначається лікарем. Це може бути хірургічне втручання, хіміотерапевтичне лікування і променева терапія. У клініці LISOD проводять реконструкцію молочних залоз після операцій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.