Поради

Преміальні витяжки із Німеччини: за що ми платимо?

Не секрет, що процес створення по-справжньому сучасної кухні включає підбір не тільки єдиних у плані дизайну елементів, але і таких, які розширюють звичний функціонал для досягнення вершини комфорту та задоволення від готування. Сучасна побутова техніка преміального сегмента прямо з Німеччини, як, наприклад, витяжка Kaiser, здатна вирішити всі поставлені завдання з комплектації кухні Вашої мрії. Але чи є сенс переплачувати за преміальність німецької техніки чи варто віддати перевагу більш доступним аналогам з Азії?

Німецька якість

Німеччина традиційно славиться скрупульозним підходом до проектування та збирання товарів різних напрямків: від автомобілів до техніки для дому. Увага до деталей не тільки сприяє більш тривалому терміну служби, а й високим рівнем комфорту під час експлуатації. У процесі напруженої готування кожна деталь здатна стати визначальною бажаного результату, заощадити час на рутинних операціях і всіляко сприяти досягненню нових і нових кулінарних вершин.

Витяжки Kaiser: які бувають і для чого

У процесі приготування харчовий запах, жирові скупчення та кіптява є невід’ємним атрибутом будь-якої кухні. Спеціально для очищення повітря було розроблено спеціальні пристрої – витяжки. Існують у найширшому розмаїтті, кухонні витяжки виконують одночасно естетичну та функціональну ролі, тому з досягненням межі ефективності очищення повітря виробники все більше акцентують увагу на дизайні своєї продукції. Особняком у цій сфері є витяжка Kaiser, що існує у величезній різноманітності для найвибагливіших домогосподарок, професійних кухарів та просто шанувальників стильної техніки.

Залежно від форми та типу монтажу витяжка Kaiser буває:

  • вбудована;
  • кутова;
  • підвісна (плоска);
  • настінна;
  • острівна.

Кожен з типів призначений для певного розміщення на кухні, але вони покликані з різною ефективністю виконувати функції відведення та очищення повітря. Залежно від дизайну (ретро чи модерн) передбачено відповідний тип управління (механічний чи сенсорний), а також наявність або відсутність інформаційного дисплея. Таким чином, витяжка Kaiser з ефектним зовнішнім виглядом дозволяє буквально зануритися в епоху минулого або в недалеке майбутнє, але збереженням максимальної ефективності відведення та фільтрації повітря.

Проточні, зазвичай потужніші і гучніші моделі, вимагають наявність вентиляційного виходу надворі, тоді як тихі і компактні рециркуляційні рішення використовують спеціальні фільтри, які періодично необхідно міняти. Існують комбіновані витяжки Kaiser, які здатні перемикатися між двома режимами із збереженням переваг та недоліків кожного з них. Як розхідники для рециркуляції застосовуються дешевші і менш ефективні металеві грати, а також гранично ефективні, але дорогі вугільні фільтри.598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.