Поради

PRINT: світ якісної білизни для чоловіків

Чимало чоловіків вважають, що вибір їхньої нижньої білизни ніяк не впливає на якість життя. Проте це не так. Нижня білизна тому так і називається, адже контактує зі шкірою. Перевагу варто надавати зручним моделям, проте важливий і естетичний момент. Інтернет-магазин PRINT https://printman.in.ua/ua/g86188705-cholovicha-nizhnya-bilizna пропонує широкий вибір товарів для чоловіків за помірними цінами та доставкою регіонами країни.

Критерії вибору білизни для чоловіків

Урологи наголошують на тому, що нижня білизна для чоловіків має бути перш за все зручною. Не можна носити тісні труси: це призводить до захворювань сечостатевої системи. Труси не повинні бути й надто широкими: тоді вони будуть морщитися під штанами та натиратимуть шкіру.

Для пошиття нижньої білизни важливо обирати тканину з природних волокон. Виробники додають невелику кількість синтетичних ниток до натуральних. Тоді виріб буде еластичним, витримуватиме багато циклів прання, проте білизна пропускатиме повітря, виводитиме зайву вологу, не перегріватиме організм. Чоловічі тручи варто вибирати, дотримуючись таких рекомендацій:

  • гіроскопічна тканина з мінімальним вмістом синтетики;
  • труси не повинні заходити вище лінії талії;
  • оптимальна довжина;
  • м’які шви.

Для пошиття білизни для чоловіків використовують стовідсоткову бавовну, шерсть, льон, бамбукову тканину з невеликою кількістю еластану чи спандексу.

Вибір чоловічої білизни у магазині PRINT

Чоловіча білизна за дизайном поділяється на декілька видів. Найпоширенішими залишаються так звані сімейні труси. Це зручна модель з широкими штанинами: труси не перетискають статевих органів, добре пропускають повітря. Схожий дизайн мають боксери, проте вони краще облягають тіло. Такі моделі непомітні під облягаючими штанами.

Любителі білизни з заниженою талією можуть звернути увагу на хіпси. Ця модель багато в чому нагадує боксери, проте має короткі штанки. Тому труси-хіпси підходить для занять спортом. Плавки вважаються найбільш комфортною чоловічою білизною, проте до вибору потрібно підійти відповідально: для чоловічого здоров’я небезпечно носити тісні плавки. Модель брифи схожі до плавок, проте майже не закривають стегон.

Магазин PRINT пропонує чимало актуальних комплектів чоловічої білизни за доступними цінами. Моделі зручні, якісні, сучасні. Компанія пропонує доставку по території країни, можливість обміну та повернення товару (умови повернення вказані на сайті).

Голос Сокальщини на GoogleNews