Поради

«Про Біткоїн»: платформа, яка допоможе розібратися у ринку криптовалют

У 2009 році фінансовий світ змінився кардинально, оскільки з’явилася нова цифрова валюта Bitcoin. Біткоїн став першими віртуальними цифровими грошима, і спричинив революцію у сприйнятті фінансових операцій як явища. Сьогодні у світі налічується понад 17 тисяч видів криптовалюти. Інформаційний портал «Про Біткоїн» probitcoin.com.ua допомагає розібратися в тонкощах оперування валютами, роботою обмінних пунктів та ін.

Перспективи цифрової валюти Біткоїна

Розвиток криптовалюти та революцію фінансової системи пов’язують з появою Біткоїна (БТС), який представив у 2009 році користувач Сатоші Накамото. Хоча припускають, що за цим ніком може ховатися велика команда розробників. Це перша децентралізована валюта у світі, тобто така, яку не регулює жоден орган влади. Люди з різних країн зрозуміли, що новинка є чудовою альтернативою традиційним грошам, які можуть раптово знецінитися через фінансові кризи у світі.

Користувачі валюти є рівноправними учасниками адміністрування функцій Біткоїна, оскільки кожен з них віддає частину потужностей свого обладнання для підтримки працездатності мережі. Комісія за розрахунки валютою знижена, що робить її вигідним інструментом для розрахунків. Звичний фінансовий світ змінюється швидкими темпами, і «на коні» залишаються люди, які умудряються встигати за цими новаціями.

Фінансові експерти прогнозують зростання Bitcoin у декілька разів уже в цьому році, що відкриває інвесторам нові можливості для заробітку.

«Про Біткоїн» — шпаргалка для користувачів сучасних фінансових інструментів

Принципи користування, заробітку та обмінів Біткоїнів залишаються незрозумілим явищем для багатьох користувачів. Саме тому інформаційний портал «Про Біткоїн» популяризує криптовалюту та допомагає споживачам перейти на розрахунки у цифрових валютах.

На сайті можна знайти інформацію у таких категоріях:

  • Новини криптовалют. Огляд відомих аналітиків про зміни у сфері криптовалютних активів, акції на біржах, обмінних пунктах, прогнози зростання валюти.
  • Огляди цифрових валют. Спеціалісти додають інформацію про відомі та нові перспективні валюти.
  • Інструкції з торгівлі валютами, користування криптогаманцями, критерії вибору бірж, обмінників.

Цифрові валюти уже стали новою реальністю, до якої потрібно звикати всім людям. Незважаючи на страх та певну недовіру, варто вивчати нові фінансові інструменти, адже ознайомлений — значить озброєний.

Голос Сокальщини на GoogleNews