Поради

Про що розповів глава “Київміськбуду” Ігор Кушнір у своєму інтерв’ю

Ігор Кушнір в настільки недавньому інтерв’ю розповідав про “карантинних” реаліях ринку нерухомості, про ціни на житло, а також висловив свою думку стосовно майбутнього в пост карантинний період.

“Зроблено все можливе, щоб” Київміськбуд “працював і давав результат”

На перше питання Кушнір Ігор Миколайович відповідав стосовно того, як йдуть справи його компанії під час пандемії коронавируса: зупинялося чи будівництво об’єктів і перенесені терміни здачі в експлуатацію об’єктів, що перебувають на фінальній стадії зведення?

Ігор Кушнір зазначив, що на даний момент не можна точно сказати наскільки сильно карантин вдарив по компанії, адже всі втрати / прибутку можна буде підрахувати тільки після закінчення пандемії. Ключовою фразою у відповіді глави на це питання було наступне: “Зроблено все можливе, щоб” Київміськбуд “працював і давав результат”. А це значить що будівництво об’єктів не зупинено і робота протікає в плановому режимі, а здача всіх будівель намічається на 4 квартал. І, як запевняють Ігоря Миколайовича, в цьому питанні мало що може зміниться.

“Попит зменшився на 50%, але він живий!”

Наступне запитання стосувалося попиту на нерухомість, а також про те, чи змінилася кількість угод і, безпосередньо, продаж.
На що Ігор Миколайович Кушнір відповів, що хоч попит на нерухомість впав на 50%, чим більше триває карантин, тим сильніше все оживає. навіть більше, карантин допоміг людям усвідомити, що живуть не в тих умовах, що хотілося б. Тому активно почали займатися своїм житлом і звертатися до відділів продажів.

“Відділи продажів працюють в онлайн режимі”

Третє питання стосувалося організації процесу продажів, а саме як і в яких умовах працює відділ, що займається продажами нерухомості.

Як заявив Ігор Кушнір, Київміськбуд, а конкретно його відділ продажів, працюють з клієнтами в онлайн режимі. Існують також пара чергових менеджерів в центральному офісі, які допомагають людям вживу з підписанням договору і т.д. Але при цьому дотримуються всі карантинні заходи обережності.

“Київміськбуд не має прив’язки до долара”

Це питання було присвячено підвищенню цін на будматеріали через зростання іноземної валюти, що пропорційно підвищенню цін на первинному ринку нерухомості.

Ігор Миколайович заявив, що “Київміськбуд” є чи не єдиним українським забудовником, який не має прив’язки до долара. Але, хоч всі розрахунки і ведуться національній валюті, від підвищення цін на будматеріали нікуди не деться, а вони, в свою чергу, піднімають середню ціну за квадратний метр житлової площі. Відзначимо також, що під час карантину зниження цін на квартири не очікується.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.