Поради

Про зняття готівки з кредитної картки

Одним з основних напрямків витрачання кредитних коштів є їх переведення в готівку. Гроші знімають в банкоматах. Але у різних фінінститутів різні умови обслуговування. Наприклад, є карти, гроші з яких можна знімати у всіх банкоматах, або навпаки – лише в банкоматах банку-емітента. Переведення в готівку коштів може бути платним або безкоштовним.

Умови зняття грошей з кредитки слід обов’язково враховувати на етапі її вибору і оформлення. Від цього багато в чому залежить те, наскільки зручно і вигідно буде нею користуватися. І в даному екскурсі ми звернемо увагу на кілька важливих моментів.

Що слід враховувати при виборі кредитки

Якщо говорити про кредитну картку зі зняттям готівки саме через призму переведення в готівку грошей, то вивчіть наступні моменти:

• У яких банкоматах можна знімати гроші.
Деякі фінінститути дають можливість робити це тільки в АТМ їх мережі. Інші ж – не обмежують своїх клієнтів і випускають картки, знімати готівку з яких можна в будь-яких банкоматах по всьому світу. Зрозуміло, що другий варіант дає більше свободи. Правда, нерідко при знятті грошей в «чужих» АТМ може стягуватися додаткова комісія.

• Скільки коштує переведення в готівку кредитних коштів.
Одні фінустанови встановлюють комісію кілька відсотків за переведення в готівку коштів, інші – надають цей сервіс безкоштовно. Чим менше% (в ідеалі – 0%) за зняття грошей в банкоматі, тим краще. Адже переводити електронні гроші в паперові можна буде без втрат.

Скільки коштує переведення в готівку особистих коштів.
Власник картки може знімати з неї безпроцентно кредитні гроші, але це може не стосуватися власних коштів. Деякі банки встановлюють комісію на переведення в готівку коштів з позитивного залишку. Краще спочатку розглядати ті карткові продукти, які передбачають безкоштовне зняття грошей в банкоматах, причому, різних платіжних систем.

Ця послуга коштів – лише одна сторона медалі. Кредитка є електронний платіжний інструмент. Тому нею можна розраховуватися в інтернеті, через POS-термінали. При виборі карти важливо звернути увагу і на те, які діють комісії на проведення безготівкових операцій, придивляючись до найбільш вигідним варіантів.

Кредитні картки від Банку Кредит Дніпро

Регулярно проводячи моніторинги різних фінінститутів, ми, волею-неволею, визначили групу установ з найбільш привабливими картковими програмами. Як наочний приклад можемо розглянути пропозиції Банку Кредит Дніпро. У його арсеналі на вибір доступні кредитки стандартного, золотого та платинум рівнів.

Однією з найбільш популярних серед продуктів банку є карта (пакет послуг) «Вільні готівкові». І на це є кілька причин:

• Кредитний ліміт до 200 000 гривень.

• 0% – комісія за зняття грошей в банкоматах будь-яких банків України.

• 0% – комісія за оплату товарів і послуг в інтернеті і через POS-термінали.

• Безкоштовний онлайн і GSM-банкінг.

Погашати заборгованість за кредиткою необхідно до 25-го числа наступного місяця. При цьому ви будете отримувати нагадування на смартфон і в особистому кабінеті FreeBank в кінці кожного місяця. Потрібна карта з великим кредитним лімітом і вигідними умовами на переведення в готівку грошей? Тоді зверніть увагу на пакет послуг «Вільна готівка» від Банку Кредит Дніпро!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.