Поради

Пробовідбірник нержавіючий – де купити, як вибрати

Якщо говорити про виробничі підприємства по виготовленню харчових продуктів, то на кожному з них в обов’язковому порядку будуть братися проби перед випуском готового продукту в світло. Будь-то завод з виробництва молочних продуктів або лікеро-горілчаний завод, або завод з виробництва соків. На кожному з них з кожної готової партії буде братися певну кількість продукту для аналізу всієї партії в цілому.

Саме на цьому етапі і буде використовуватися пробовідбірник нержавіючий. Дана деталь може мати різний вигляд, різну модифікацію і так далі, але основна функція залишається зрадою – взяти невелику частину проби із загальної ємності.

Характеристика нержавіючих кранів для відбору проб

Крани для відбору проб виготовляються з харчової нержавіючої сталі AISI 304 або з кислотостійкої нержавіючої сталі AISI 316. Дана деталь буде виконана повністю з нержавіючої сталі (має необхідний харчовий допуск), тому не зашкодить готовому продукту.

Нижня частина крана має зовнішню приєднувальну різьблення. Саме цій різьбленням кран і кріпиться до ємності. Зазвичай в ємність вваривают муфта із внутрішнім різьбленням. а в неї вже вкручується даний кран. З іншого ж боку під певним нахилом розташований «носик», через який буде подаватися пробуемий продукт. Є безліч варіантів приєднувальних частини – внутрішнє різьблення, зовнішня різьба. кламповое з’єднання, муфтове з’єднання, під зварювання та інше. Але найчастіше використовується зовнішня різьба 1/2 дюйма. У разі чого, потім досить легко демонтувати і змонтувати назад даний кран.

Для плавного регулювання, а в даному випадку вона дуже важлива, використовується специфічний механізм. Вгорі крана розташований масивний коло з рубцями. Повертаючи його, ви пересуваєте голку вгору-вниз по всьому корпусу. Саме завдяки цій голці і відбувається плавна подача рідини. Для більш щільної фіксації використовуються ущільнення і стопорне кільце.

Де вибрати і як купити пробовідбірник нержавіючий

Вибрати і купити кран для відбору проб з нержавіючої сталі ви можете в інтернет магазині нержавіючого фитинга https://fiting.top/. Тут можна знайти безліч сполучних деталей (фітінг приварной і фітінг різьбовій), запірно-регулюючі деталі (крани, фільтра, клапана, затвори), допоміжні деталі (травильних паста, хомути) і багато іншого. Фахівці даної компанії допоможуть вам підібрати необхідні деталі потрібного діаметру і проконсультують по супутнім питань. Відправка продукції здійснюється щодня Новою поштою в усі міста України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.