Поради

Продукція компанії Адідас: якість, перевірена роками

Німецька торгова марка з виробництва спортивного одягу та взуття Аdidas випускає продукцію понад 70 років. Вона має успіх серед професійних спортсменів, любителів і просто шанувальників бренду. Успішність компанії можна пояснити лише бездоганною якістю товарів. На жаль, сьогодні ринок сповнений підробок. Знайти оригінальне взуття та одяг можна в інтернет-магазині Sport Discount, який співпрацює з виробником безпосередньо.

Чому торгова марка Аdidas підкорила світ

Непросто утримувати лідерство у виготовленні спортивного одягу протягом 70 років, але компанія Адідас успішно справляється з цим завданням. Незважаючи на конкуренцію, поява нових брендів, «ветеран» іде в ногу з часом. Утримувати клієнтів допомагають три кити, на яких тримається бренд: бездоганна якість, використання інноваційних технологій, різноманітність товарів та моделей.

Саме Аdidas винайшли перші кросівки із шипами, без яких сьогодні неможливо уявити сучасний футбол. Компанія випускає вузькоспеціалізоване взуття для окремих видів спорту: баскетболу, тенісу, бігу. Але в колекціях щороку з’являються кросівки для активних людей, які можна використовувати у звичайному житті. Особливою рисою спортивного взуття стали три смужки контрастного кольору, якими легко впізнати бренд.

Сьогодні Аdidas випускає взуття, спортивний одяг для жінок та чоловіків, аксесуари. Але вся продукція відповідає одним характеристикам:

  • Пошиття із якісних безпечних матеріалів.
  • Міцність, ідеально виконані шви.
  • Різноманітність моделей та кольорів.
  • Товари для людей різного віку
  • Доступна ціна.

Спортивний одяг легкий, міцний, дозволяє тілу дихати. Команда фахівців розробляє моделі, що швидко виводять зайву вологу, залишаються сухими, але не перегрівають тіло. Взуття Аdidas анатомічне, безпечне, береже стопу від пошкоджень. І взуття, і одяг служитимуть роками, і це відмінне капіталовкладення у свій комфорт.

Як перевірити взуття на оригінальність

Компанія Аdidas виготовляє взуття, що справді не вбивається. Але купити таку пару можна лише у спеціалізованому магазині. Перевірити, чи належить товар до оригінальної продукції, можна за такими критеріями:

  • Штрих код. Незважаючи на те, що бренд має фабрики по всьому світу, у штрих-коді повинен бити номер Німеччини (три перші цифри від 400 до 440).
  • Порівняти інформацію на бирці з даними офіційного сайту.
  • Зовнішній вигляд та запах. Фірмова продукція виконана бездоганно, шви рівні, приємний запах.

Компанія Sport Discount пропонує оригінальну продукцію Адідас. Консультанти допоможуть вибрати потрібні товари.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.