Поради

Продукція з логотипом для реклами бізнесу від компанії Gifter

Компанії, підприємства потребують кількох видів реклами, щоб шукати потенційних клієнтів серед різної цільової аудиторії. Дієвим способом інформування людей про послуги залишається сувенірна продукція з логотипом https://gifter.com.ua/. Це ненав’язливий спосіб розповісти про свій бренд, повідомити свої контакти.

Переваги використання сувенірної продукції з логотипом

Людина приймає понад 80% інформації з навколишнього світу завдяки органам зору. Іноді здається, що побачена картинка відразу зникає з пам’яті, але потрібні образи повертаються до тями, коли це необхідно. Маркетологи використовують цю особливість людського мозку у рекламних акціях.

Нанесення логотипу компанії перетворює звичайні речі на зовнішню рекламу. Такі товари часто використовують для роздачі на різних акціях, вручення у вигляді подарунка клієнтам, співробітникам або партнерам. Цей простий спосіб використання реклами має кілька переваг:

  • Сувенірна продукція на виду у великого переліку користувачів та повідомляє інформацію широкому колу споживачів.
  • Економічно вигідне вкладення через доступну вартість послуги.
  • Підвищення статусу компанії у власних очах клієнта.
  • Заохочення та мотивація співробітників, підняття корпоративного духу.

Компанія Gifter виконує нанесення логотипів на різні предмети вжитку. Так, замовити друк на сумках, рюкзаках, чашках, текстильних, сувенірних виробах. У різних категоріях налічується тисячі товарів, на які можна завдати логотип, слоган або емблему. Компанія виконує нанесення малюнка на товари преміум-класу.

Переваги співпраці з компанією Gifter

Незважаючи на яку поверхню замовник вибере друк, компанія Gifter гарантує високу якість нанесення малюнка. Організація працює понад 14 років і за цей час клієнти оцінили високий рівень надання послуг. Компанія виступає прямим дилером польських flash-карт Goodram, що позначається на швидкості та якості виконання замовлень.

Клієнтам пропонується оформити оптове замовлення за каталогом. Це впливає на вартість замовлення. Продукцію для виготовлення логотипів поставляють із Європи з систематичною періодичністю. Дизайнери допоможуть вибрати продукцію, яка найкраще гармоніюватиме із зображенням.

Оформити замовлення на друк логотипу можна на офіційному сайті, заповнивши коротку форму або за контактними номерами телефонів. Співробітники зв’язуються в короткий термін для надання консультації.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.