Поради

Проектування та монтаж систем опалення для побутового, комерційного та промислового напрямків

У наш час грамотно спроектована та вмонтована система опалення є гарантом комфортних умов взимку та у інші холодні пори року. Чому цю справу потрібно довірити професіоналам?

  • По перше, ви суттєво знижуєте ризики неправильно установлених систем опалення, внаслідок чого вони або виходять з ладу, або ви починаєте сплачувати ще більші комунальні рахунки.
  • По друге, лише професіонали можуть запропонувати гарні альтернативи традиційним засобам опалення, які не тільки не вдарять вам по кишені, але й будуть досить вигідною інвестицією.
  • По третє, лише професіонали можуть вам надати гарантію того, що окупність нового теплового насосу замість застарілої системи опалення складає від одного до чотирьох років.

Погодьтесь, що вас вже зацікавила така пропозиція. Хто ж може гарантувати усі три пункти на сьогоднішні день? Яка саме ця компанія?

Компанія “Термал” — ваша якість і тепло

Термал — це компанія, основним напрямом якої є проектування та монтаж систем опалення для побутового, комерційного та промислового напрямків. Вентиляція та створення мікроклімату, енергозбереження та енергоефективність , вентиляція та створення мікроклімату і, звичайно ж опалення та теплопостачання.

Термал — це компанія, у якій працюють висококваліфіковані спеціалісти. І це навіть не потрібно доводити, бо за них говорять виконані проекти та багаторічне існування на українському ринку.

То ж що вони пропонують на сьогоднішній день? Давайте переглянемо

Встановлення теплового насосу — є одним з найдешевших джерел теплопостачання, а все через використання в системі теплового насосу фреонової теплової завіси, яка зберігає тепло зимою, та холод влітку.

Променеве опалення — по рекомендації компанії “Термал”, такий варіант опалення найкраще підходить для будівель великої висоти та об’ємів. Цим способом можна зекономити до 40% використання опалення. Також суттєвим плюсом такої системи є встановлення зверху (під стелею), що значно звільняє площу.

Повітряні теплогенератори, повітряні грівальники а також котли і теплопункти також присутні у цьому списку.

Якщо ж ви хочете прочитати значно біле інформації щодо найкращої системи опалення по відношенню якості до ціни, то ви можете завітати на офіційний сайт компанії Термал, де дуже доречно буде скористатися їх професійними послугами, якщо ви ще не визначилися з вибором типу опалення саме для вашого будинку або іншої комерційної будівлі.

Джерело: termal.com.ua

Голос Сокальщини на GoogleNews