Поради

Професія медіатор: що це?

Бізнес школа Крок пропонує українцям пройти кілька видів навчальних курсів, щоб стати бізнес-лідером, орієнтованим на завтрашній день

Серед програм і курсів нові передові техніки, методи, інструменти, використання досліджень і передових інновацій, співпраця з іноземними лекторами. Медіатор пропонує навчання для бакалаврів і магістрів. Детальні умови за посиланням: https://bs.krok.edu.ua/ru/magistr mediacii-i-menedzhmenta-konfliktov /. Отримати попередню консультацію просто в онлайн чаті і за контактними номерами телефонів.

Спеціаліст «медіатор» працює для того, щоб згладжувати конфлікти і надавати допомогти іншим людям в складних переговорах. Тобто медіатор – це людина, яка допомагає досягти консенсусу у важливих питаннях. Ця професія має великі перспективи, оскільки спрямована на профілактику та вирішення конфліктів важливих гравців в сфері бізнесу.

Випускники курсу від Крок зуміють надавати послуги компаніям в галузі сімейного, комерційного, цивільного права, а також в області інтелектуальної власності. Щоб вступити на навчання, знадобитися виконати такі вимоги:

  • Мати освіту бакалавра або магістра.
  • Бути емоційно зрілою особистістю.
  • Мати бажання розвиватися про сфері медіації.
  • Мати рівень англійської мови upper intermediate і вище.

Навчання гарантує, що людина досягне таких результатів: навички спілкування з різними категоріями людей, вироблення аналітичного мислення, вміння використовувати набуті навички для застосування в переговорах і ін. На сайті вказана програма і методи навчання, викладачі, структура програми викладання. Навчання триватимуть 1-2 роки (залежить від обраного курсу). Знижку в 50% можна отримати, якщо проходити реєстрацію на навчання на сайті.

Як записатися на навчання в бізнес школі Крок

Рекомендовано звернутися за детальною консультацією до менеджера. У робочі дні це просто зробити через чат. Зв’язок можлива через соціальні мережі і контактні номери телефонів. Для реєстрації на курс знадобитися:

  • Заповнити анкету.
  • Написати есе на тему «Мої очікування і чому медіація важлива» (обсяг 1-2 сторінки).
  • Підготувати пакет документів (диплом бакалавра, магістра, паспорт, фото та ін.).
  • Скласти професійне резюме.

Після подачі документів кандидатів чекає тестування, яке проводять члени комісії. Студенти потрапляють на навчання на конкурсній основі.

Голос Сокальщини на GoogleNews