Поради

Професійна облицювання ліфтів і колон нержавіючою сталлю

Серед усього розмаїття і видів облицювальних матеріалів, лідером безсумнівно є нержавіюча сталь, яка застосовується найчастіше для облицювання ліфтів і колон як в приміщенні, так і на вулиці. Все тому що вона красиво виглядає, довго служить і їй байдуже все зовнішні чинники, такі як погодні умови (дощ, вигоряння від променів сонця), фізичний вплив (якщо не говорити про умисні дії), а також хімічні речовини.

Давайте розберемося у всіх цих перевагах по порядку.

Переваги нержавіючої сталі

Отже, як і говорилося вище, їх досить таки багато.

Практичність нержавійки – ми вже сказали те, що цього матеріалу не страшна корозія, погодні умови, фізичний вплив а також хімічні речовини. Тобто колони, що знаходяться зовні вашого будинку, можуть бути абсолютно спокійно обшиті нержавіючої сталлю. А в приміщенні, для дотримання всіх санітарних норм, ви можете спокійно протирати або обмивати їх чистять і бути спокійними за збереження зовнішнього вигляду конструкції:

  • Тривалість експлуатації – нержавійку можна цілком серйозно назвати вічним матеріалом, оскільки найстрашніше, що може статися зі сталлю – це корозія, але нержавійці вона абсолютно не страшна;
  • Презентабельність – облицювальні колони або ліфти не можуть виглядати погано апріорі. Вони завжди привабливо блищать і на них неможливо не звернути свою увагу. Також є можливість обшити колони або ліфт дзеркальної нержавіючої сталлю, яка буде створювати “вау-ефект”, якщо буде відмінно поєднуватися з дизайном приміщення;
  • Простота в установці – даний вид облицювального матеріалу не потребує якихось спеціальних інструментах і обладнанні для установки на колони або ліфти, оскільки сталь добре гнеться, ріжеться, штампується і т.д.

Як обшивають нержавіючої сталлю сьогодні

Сьогодні облицювання ліфтів і колон нержавейкой відбувається двома популярними способами.

Перший спосіб полягає в приховуванні під облицювальною матеріалів всіх кріплень, для створення ефекту природності ну і звичайно для більш акуратного виконання робіт.

Другий спосіб, який не гірше першого – зробити кріпильні матеріали частиною всієї облицювальної конструкції. Ви будете бачити на колоні або в ліфті всі кріплення, але при цьому стики будуть максимально акуратними. Це додає якоїсь масивності конструкції, що само собою асоціюється з почуттям надійності.

Для обшивки (облицювання) ліфтів, використовують поліровану нержавіючу сталь найчастіше. Також, як додатковий елемент декору на саму нержавійку наносять якісь малюнки.

Вообщем обшивка нержавіючої сталлю колон і ліфтів – це ціле мистецтво, яке необхідно довіряти професіоналам.65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.