Поради

Професійне архітектурне проектування в Україні

Початковим етапом створення будь-якого об’єкту нерухомості є розробка архітектурного проекту. Рішення, обрані професійними архітекторами, враховують призначення споруди, побажання замовника, а також всі інженерні, функціональні, екологічні, соціальні, санітарно-гігієнічні, технічні та інші види вимог чинних норм і стандартів. Якщо вам потрібне якісне і кваліфіковане архітектурне проектування, то звертайтеся до бюро VR-Group.

Команда спеціалістів VR-Group – це атестовані архітектори, інженери, конструктори, дизайнери, які мають відповідний успішний досвід, кваліфікацію. Завдяки наявності команди професіоналів та всіх необхідних матеріально-технічних ресурсів, VR-Group створює проекти будь-якої складності – від сучасних житлових комплексів з багатоповерховими будинками та розвинутою інфраструктурою, до поліфункціональних торгово-розважальних, готельних, ресторанних, офісних центрів та промислових груп.

Звертаючись до фахівців бюро, ви отримуєте повноцінну допомогу не тільки в пошуку оптимальної ідеї та розробці архітектурного проекту за найкращою стратегією. Додатковими послугами компанії є супроводження проектів в процесі всіх узгоджень, проведенні авторського нагляду в ході реалізації запланованих рішень на будівельному майданчику. Також клієнтам пропонується надання необхідного юридичного супроводу.

Чому варто звертатися до архітектурного бюро VR-Group?

Якщо ви звертаєтеся до VR-Group, то вам більше не потрібно шукати інших фахівців для створення ескізного або робочого проекту. За вашим замовленням будуть проведені:

  • необхідні передпроектні заходи, які дозволяють визначити обсяги будівництва, параметри об’єкту та зони розміщення;
  • роботи по створенню ескізного проекту, який визначатиме загальний стиль, вигляд споруди і ландшафту, прив’язку фасадів до існуючої інфраструктури, ув’язкою внутрішнього планування з техніко-економічними показниками, 3D-візуалізацію для спрощення прийняття рішень замовником. Наявність затвердженого ескізного проекту дозволяє отримати дозвіл на старт будівництва;
  • роботи, пов’язані з створенням робочого проекту, підготовкою креслень, схем для всіх конструкцій, інженерних мереж.

Щоб почати архітектурне проектування, стандартно потрібно мати інформацію стосовно земельної ділянки, топографічно-геодезичну зйомку, завдання на виконання проектування та вихідні дані, технічні умови, схему генплану з червоними лініями, які позначають забудову, результати інженерно-геологічних вишукувань.

Замовити послуги архітекторів VR-Group

Ви можете звернутися до бюро VR-Group за послугами архітекторів в зручний спосіб – через онлайн замовлення, доступне на сайті компанії, чи по телефону. Вам нададуть первинну консультацію, яка визначить основні етапи співпраці. З клієнтами працюють виключно досвідчені, кваліфіковані спеціалісти бюро, для кожного проекту призначається індивідуальний менеджер.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.