Поради

Професійне обладнання для підключення інтернету від магазину Мобітек

Сьогодні сучасних людей можна назвати залежними від інтернету, і мова не лише про час, який вони проводять в соціальних мережах. Інтернет потрібен для роботи, навчання, продажів, пошуку інформації. Магазин Мобітек пропонує сучасне обладнання для підключення мобільного інтернету та мережевого обладнання для локальних сіток.

Особливості та переваги 4G модемів для підключення до мережі

Після запуску мережі 4G на території країни на ринку з’явилася велика кількість модемів, які здатні передавати сигнал з високою швидкістю. Такий пристрій здатен забезпечити доступом до інтернету один чи кілька приладів. Зазвичай один модем може обслуговувати ноутбук, стаціонарний комп’ютер, планшет, смартфон тощо). Сучасні прилади здатні підтримувати не лише формат 4G, а й 3G та 2 G. До основних переваг модему належать:

  • Компактність. Завдяки невеличкому розміру модем можна носити з собою постійно та використовувати у відрядженні, відпустці, на роботі та вдома.
  • Універсальність використання. Модеми підтримують роботу національних та багатьох закордонних мобільних операторів.
  • Висока швидкість передачі даних. Модеми дозволяють дивитися фільми, слухати музику, відправляти файли великого об’єму.

Використання модему не потребує підключення шнурів та проводів. На робочому місці залишається багато вільного простору. Деякі модеми, які використовують для передачі даних для кількох пристроїв, йдуть в парі з WiFi-маршрутизатором. Модем приймає сигнал оператора зв’язку, а маршрутизатор передає сигнал радіусом на кілька десятків метрів.

Серед користувачів набирають популярності мобільні кишенькові роутери mobitech.com.ua/shop/category/4g-routers/4g-routeri-s-sim-kartoi  Хоча вони більші, ніж модеми, проте мають https://mobitech.com.ua/shop/category/4g-routers/4g-routeri-s-sim-kartoy свої переваги. Завдяки їм вдається підключитися до інтернету в місцях зі слабким сигналом.

Де купити техніку з гарантією для підключення до інтернету

Інтернет-магазин Мобітек працює на ринку мобільних послуг 16 років. За час роботи клієнтами компанії стали понад півмільйона фізичних та юридичних осіб. Постійні покупці користуються гнучкою системою знижок. Накопичувальні знижки діють на постійній основі: клієнт може використати їх коли завгодно.

Компанія пропонує обмін та повернення товарів, які не підійшли. На всі вироби діє гарантія від  6 до 36 місяців. Спеціалісти проводять підключення 4G інтернету різних українських провайдерів. Оформити замовлення можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews