Поради

Профілактика після води телефону OnePlus

Попадання рідини в планшет будь-яким чином може пошкодити багато важливих внутрішніх компонентів і мікросхем, а також викликати процес окислення і замикання контактів у пристрої. Всі ці негативні фактори дуже швидко псують враження користувача від стабільної і продуктивної роботи гаджета. У гіршому випадку пристрій взагалі перестане працювати, що абсолютно неприпустимо і спричиняє великі фінансові витрати на купівлю нового аналога.

При попаданні води всередину пристрою рекомендується відключити його і помістити в сухе тепле місце. Щоб запобігти пошкодженню пристрою, зверніться до сервісного центру якомога швидше. Майстри «Maclouds» допоможуть Вам із цією проблемою і зроблю все можливе, щоб зберегти чи відновити працездатність Вашого OnePlus.

OnePlus впав у воду. Чи можна почистити?

Відремонтувати OnePlus після води можна, але для цього необхідно якнайшвидше звернутися до сервісного центру. Виявлення певних несправностей через попадання води, фахівець негайно приступить до ремонту. Попередня діагностика в сервіс-центрі «Maclouds» виконується безкоштовно, а перед тим як приступити до ремонту, майстер обов’язково обговорює з клієнтом вартість робіт і наступні дії. Для ремонту використовуються лише якісні деталі, що дозволять смартфону прослужити ще багато років.

Щоб профілактика після падіння у воду була успішною, дуже важливо звернутися в майстерню вчасно і не дати волозі шансів завдати непоправної шкоди пристрою. Достатньо довірити всі ремонтні роботи справжнім професіоналам, які добре знають свою справу та швидко проведуть ремонт після води. Головне, не намагатися сушити, і в жодному разі не включати смартфон, інакше велика ймовірність, що відновити гаджет уже не вдасться.

Скільки коштує чищення після падіння у воду телефону Ван Плас?

Чищення після потрапляння води в майстерню «Maclouds» виконується швидко та професійно. Перед тим як приступити до ремонтних робіт майстри проведуть діагностику та чищення. Після цього буде відомо які деталі були пошкоджені та підлягають заміні чи відновленню. Вартість робіт залежить від моделі пристрою і від того, яку шкоду вода встигла завдати. Ми рекомендуємо проводити сушіння від води OnePlus тільки у майстерні, щоб уникнути можливих проблем у майбутньому. Відновлення від вологи на OnePlus слід проводити в найкоротші терміни – точний час ремонту назве менеджер по телефону або онлайн-чаті на сайті вже після діагностики. Крім того, наш сервісний центр надає комплекс послуг із ремонту смартфонів OnePlus будь-якого покоління та моделі.

Сервісний центр «Maclouds» надає свої послуги не лише киянам, а й жителям інших міст України. Надсилання пристрою на ремонт з інших регіонів здійснюється Новою Поштою.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.