Поради

Профнастил в будівництві

У будівництві нам потрібно багато різноманітних матеріалів. Одним з найбільш фундаментальних і потрібних матеріалів є профнастил. Що ж таке профнастил і для чого він потрібен? Профнастил – оцинкований лист металу, якому надали профільної форми і піддали забарвленням. Це будівельний матеріал, який має широку сферу використання.

Де використовується профнастил?

Профнастил може використовуватися для перекриття будинків, для зашивання стін, при монтажі та переобладнання торгових центрів і великий складських приміщень, навіть у вигляді огорожі. Залежно від призначення, профнастил буває різного типу, складу і розмірів.

Якщо розрізняти по типу, профнастил можна розділити на:

  • Стіновий з висотою до 20 мм;
  • Покрівельний з висотою 20-55мм;
  • Несучий – з висотою 50-120мм і можливістю великого навантаження;
  • Комбінований – з висотою 35-44мм.

Також профнастил буває різних конструкцій. Зазвичай, він сформований у вигляді рейки, однак може бути у вигляді хвилі і змінювати висоту і рівень згину. Його вибирають в якості будівельного матеріалу через те, що він легкий в роботі і не вимагає особливого устаткування. Профнастил виготовлений з тонкого металу, який можна різати електроножиці або болгаркою. Ви можете без проблем працювати з ним без професійних фахівців самостійно і використовувати як для покрівлі, так і для стін. Профнастил стійкий до корозії і витримує високі морози. Дуже часто листи профнастилу використовують у вигляді огорожі. До недоліків такого матеріалу можна віднести відсутність звукопоглинання, при використанні в якості покрівельного матеріалу. Також до негативних якостей можна віднести конденсат, що виникає під час перепаду температур.

Де купити профнастил для будівельних робіт?

Якщо Вам потрібен профнастил для проведення робіт, Вам варто познайомитися з інтернет-магазином budmagazin за посиланням https://www.budmagazin.com.ua/profnastil. Саме тут пропонують профнастил, що пройшов сертифікацію і підходить для різного типу робіт.

Компанія budmagazin пропонує профнастил від різних виробників, згідно з різними рівнями цін. Це може бути профнастил китайського виробництва, польського, німецького, словацького і італійського виробництва. Відповідно до потреб, Ви можете вибрати різну якість, товщину, найбільш підходящі. Менеджери магазину завжди готові допомогти і підібрати оптимальний варіант по ціні та якості.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.