Поради

Програма організації роботи складу від компанії «Quantum» – 5 питань про функціонал Wms системи

Починаючи підприємницьку діяльність, потрібно правильно організувати роботу підприємства загалом, і навіть складу, транспорту та інших елементів. Спочатку можна обійтися класичною схемою організації праці, тобто ручною. Особливо це підійде невеликим виробництвам на перших етапах існування. Але згодом, власнику варто розглянути варіант автоматизації підприємства.

Автоматизацію варто розпочинати зі складу. Wms система складського обліку значно збільшить продуктивність, швидкість та точність виконання складських операцій. Оптимізація складського об’єкта допоможе заощадити простір та ресурси, додаткове обладнання у вигляді різних гаджетів зведе до мінімуму вплив людського чинника.

Замовити програму Wms пропонуємо у компанії «Quantum». Протягом двадцяти п’яти років фірма забезпечує склади та розподільчі центри ефективним програмним забезпеченням. Воно створюється за індивідуальними параметрами, доступною вартістю та повноцінно впроваджується лише після перевірок та тестового запуску.

Деякі найпоширеніші питання про роботу Wms продукту для складу

Перш ніж зважитися на встановлення автоматизованої складської програми, варто розглянути кілька питань про її специфіку та призначення:

  • Контроль за складськими операціями відбувається у режимі реального часу. Під «контролем» мається на увазі управління завданнями та їхнє ефективне рішення. Власник та персонал зможуть спостерігати за робочими процесами у будь-який час.
  • Wms підтримує всі види складування: з різними типами стелажів або без них, зберігання для підлоги та інші. Крім того, ПЗ підтримує роботу будь-якого виду складу.
  • Система оснащена захисним механізмом помилок в операціях. Він допомагає перевіряти правильність виконання робочих завдань і не дозволяє здійснити процедуру, якщо допущено будь-яку неточність.
  • З ПЗ можна організувати різні види доставок та змінювати їх залежно від потреб замовника.
  • Програма проводить облік та видає інформацію про термін придатності продукції. Таким чином, персонал завжди знатиме про те, які товари підлягають списанню і коли потрібно поповнити запаси.

Дізнатися більше про особливості Wms рішення для складських об’єктів можна на офіційній веб-сторінці компанії «Quantum». На сайті міститься детальна інформація про етапи впровадження системи та приклади вже готових проектів. Зателефонуйте чи напишіть нашим консультантам, щоб замовити комплексну автоматизацію високої якості.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.