Поради

Прокат автомобілів у Львові

Прокат транспорту вперше з’явився у 1963 році, але через різні обставини бізнес не розвивався. У наші дні оренда авто у Львові стала більш затребуваною

Це зумовлено тим, що на Західній Україні безліч різноманітних пам’яток, курортів, архітектурних пам’яток та інше. Ця послуга актуальна для тих, хто прагне побачити якнайбільше за короткий проміжок часу.

Компанія EverCars пропонує прокат авто у Львові подобово (наприклад, ви берете машину сьогодні о 13:00 та віддаєте її завтра в цей же час). Ми гарантуємо демократичні ціни (від 20 доларів за добу) та широкий модельний ряд різних транспортних засобів. Комплекс послуг постійно вдосконалюється, адже ми намагаємось допомогти заощадити нашим клієнтам гроші та час. Головна мета полягає у повному задоволенні всіх вимог замовників.

Завдяки оренді також надається можливість вирішити всілякі життєві ситуації: зустріти ділового партнера, виїхати за місто, забрати наречену, поїхати на побачення та інше. Всі машини у відмінному стані, регулярно проходять технічний огляд, мають презентабельний вигляд, тому підходять для різноманітних заходів.

Від чого залежить ціна

Якщо вам потрібна оренда машини у Львові, звертайтесь до нашої компанії. Ціна залежить від наступних факторів:

  • Модель, термін прокату, наявність додаткових послуг.
  • Заставна вартість (віддається відразу після повернення автомобіля та дотримання правил, прописаних у укладеному договорі).
  • Якщо автомобіль був пошкоджений, то частина застави залишається у компанії компенсацією на ремонт. Несвоєчасне повернення та незаплановані послуги також оплачуються із заставної вартості.

До переваг звернення до нашої компанії належить таке:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • безкоштовні консультації;
  • комфортні умови замовлення;
  • доступні ціни;
  • широкий асортимент автомобілів.

Оренда авто у Львові дозволяє побувати в незвичайних місцях, відвідати пам’ятки та заклади громадського харчування, навіть якщо вони знаходяться за містом. При необхідності виконуємо подачу транспорту до аеропорту або доставляємось у будь-яку точку міста. Для оформлення знадобиться паспорт, посвідчення водія, банківська карта. Процес займає мінімум часу, після чого ви можете одразу їхати у своїх справах. Ви точно залишитеся задоволені зверненням до нашої компанії.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.