Головна / Поради / Промисловий альпінізм від компанії «Гермес-С»

Промисловий альпінізм від компанії «Гермес-С»

При будівництві високих будівель, таким як торгові центри, готелі, багатоповерхівки і багато іншого звичайні будівельники не підійдуть. Для того, щоб працювати на такій висоті, потрібні спеціальні робочі, для яких промисловий альпінізм – це професія. Ці люди професійно займаються монтажем металоконструкцій на висоті. Це складна і небезпечна робота, яка вимагає умінь і навичок. Щоб найняти людей, потрібно ретельно підійти до вибору, і звернути увагу на компанію «Гермес-С», яка знає вже все про монтаж металоконструкцій.

«Гермес-С» – кращий вибір працівників різного профілю

Компанія «Гермес-С» працює на ринку багато років і пропонує фахівців різного профілю для виконання тих завдань, що Вам потрібно. Одними з таких є будівельники, які займаються монтажем конструкцій на висоті. Якщо Ви будуєте, Вам точно потрібні такі фахівці.

Чому варто вибрати саме фахівців від «Гермес-С»?

  • Тільки професійні працівники, які мають підтвердження спеціалізації;
  • Якісні матеріали;
  • Сертифікати якості на виконану роботу;
  • Офіційна гарантія від компанії;
  • Сучасне обладнання;
  • Швидкі темпи роботи.

Типи робіт для промислового альпінізму

При виконанні такого типу робіт, працівники, які працюють на висоті, можуть виконувати два типи робіт: монтаж металоконструкцій або демонтаж. До послуг компаній може входити монтаж / демонтаж: павільйонів, балконів, вивісок, будинків, утеплювача, каналізацій, короба, ілюмінацій, обладнання, фасаду і багато іншого.

Кожен з цих робіт може виконуватися двома методами: по деталях або ділянками. Також, можна їх поєднувати і робити все одночасно.

Як відбувається процес здійснення робіт?

Якщо Ви замовили монтажників від «Гермес-С», весь процес робіт буде здійснюватися в декілька етапів:

  • Підготовка і аналіз. В цей етап входить детальний огляд території, здійснення всіх підготовчих робіт, очищення території, проведення електроенергії, встановлення необхідного обладнання.
  • Фундамент. Для виконання монтажних робіт, потрібен ідеально рівний і міцний фундамент. Тому робочі перед виконанням робіт заливають фундамент на місці проведення робіт.
  • Проведення монтажу. Далі відбувається проведення монтажу з дотриманням всіх стандартів і норм якості.

Це все загальні етапи, що виконуються для кожного об’єкта. Однак в залежності від території і розташування, умови можуть змінюватися і доповнюватися.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!